Styl a móda

Dámské holicí strojky jsou ideální dárky pro ženy

Moderní doba si žádá i moderní způsoby péče o tělo, natož to jemné dámské. Každá žena chce být krásná a mít hladkou pokožku.

Dámské holicí strojky jsou stále oblíbenější. Neboť jsou k pleti mnohem více šetrné než strojky s břity.

Pánové, usnadněte svým drahým polovičkám jejich každodenní péči o tělo a pořiďte jim dámské holicí strojky. Nemusíte se bát žádného faux pas s takovým dárkem. Vždyť ženy se chtějí líbit nejen vám ale také samy sobě. Jakmile přijdou na výhody dámského holicího strojku, žiletku už do ruky nevezmou.

Konec žiletek v koupelnách

Víte, jak to chodí a nejednou jste jistě byli svědky ošetřování řezných ran na kotnících, či v oblastech dámských kolen způsobené žiletkami. To je riziko, které reálně hrozí každé i sebeopatrnější ženě. Stačí, aby byla žiletka již tupá, či chvilka nepozornosti a už teče krev.

Dámské holicí strojky – aby krev netekla

Stejně jako ten pánský i dámský holicí strojek funguje na stejném principu. Pod jemnou mřížkou kmitá sestava břitů, které se však pokožky ani nedotknou. V tom je to kouzlo. S jemnými dámskými chloupky to však je mnohem snazší a holí se snadněji.

Který dámský holicí strojek je vhodný?

Své manželce, nebo přítelkyni tak můžete zakoupit v jemných designech krásný dámský holicí strojek. Mnohé modely lze používat i ve sprše. Mezi jasnými favority jsou osvědčené značky. Například dámský holicí strojek Braun, nebo také osvědčený dámský holicí strojek Philips. Pokud vyberete některý ze dvou uvedených, prakticky nemůžete udělat chybu.

Všechny výše uvedené značky a mnohé další seženete za skvělé peníze v e-shopu Obchody24.cz. Náš vlastní sklad umožňuje téměř okamžitou expedici ještě v den objednání. Objednejte své ženě nebo přítelkyni dámský holicí strojek, bude mít radost, uvidíte.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.