Styl a móda

Další fotky dívky s vytetovaným jménem tatéra na obličeji

Internetem kolují fotky mladé dívky, jenž si nechala na dolní polovinu obličeje vytetovat opravdu velkým písmem jméno Ruslan. Jméno muže, kterého poznala online a po pár dnech známosti se do něj beznadějně zamilovala.

Bláznivý tatér

Určitě si vzpomínáš na příběh, ve kterém tatér Rouslan Toumaniantz vytetoval údajně spící dívce 56 hvězdiček na obličej a ona ho pak zažalovala. Kvůli zničené pověsti se Ruslan rozhodl utéct do Ruska, kde začal po netu randit s teprve osmnáctiletou dívkou. Po chvilce chatování na netu se dvojka rozhodla sejít a výsledek? Dívka má nyní na obličeji vytetovaného jeho jméno!

Zamilovaná Lesya a její miláček zaujaly média po celém světě.
zdroj: facebook.com

Bude toho litovat?

Většina magazínů dívku jménem Lesya odsoudila s tím, že nechat si udělat tetování na obličej je vždy hloupý nápad. Já na jednu stranu musím přiznat, že takové rozhodnutí může člověku zničit život a pohádková láska jednou vyprchá, na druhou ale musím přiznat, že dívka je dospělá a třeba doopravdy v Ruslanovi vidí někoho, s kým chce být celý život. Ať tak nebo tak, její tetování se mi vážně nelíbí.

Dívka má na obličeji vytetováno Ruslan

Dívka má na obličeji vytetováno Ruslan

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Byla to krásná holka,ale na druhou stranu,co nám je do toho?Taková senzace,aby u toho museli na novinkách nadávat komunisti,jak jsou tetovaní lidé vymaštěnci to teda není.Je to její život 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.