Styl a móda

Co zajímavého ukrývá dubnový Ladybox?

Je 6. května a ty stále přemýšlíš, jestli si objednat dubnový Ladybox nebo už počkat na květnové vydání? Jestli máš zájem, ráda ti udělám jasno!

Jak můžeš vidět, obal krabičky byl mírně poškozený, ale samotnému „srdci balíčku“ se nic naštěstí nestalo.

Dubnový Ladybox aneb koupelnová nálož!

V dubnovém balíčku krásy můžeš najít mnoho věcí, které využiješ hlavně v koupelně. Pojď se společně se mnou podívat na přehled výrobků v dubnovém Ladyboxu, kde ti svěřím i své první dojmy. Pokud tě dubnový balíček zaujme, můžeš si dávku skvělé kosmetiky stále ještě objednat. Ovšem nečekej moc dlouho, balíčky totiž bývají rychle vyprodané!

Anatomicals Sprchový gel, 300 ml, plné balení

Sprchový gel od Anatomicals má velice praktickou pumpičku.

Sprchový gel Anatomicals mě na první pohled zaujal praktickým balením i tím, že obsahuje pumpičku, která je praktičtější, než jiné uzavírání sprchových výrobků. Jeho kladným bodem je i krásná vůně, která tě prostě dostane. K dostání je za 119 Kč a objednat si jej můžeš právě zde.

Eveline Slim Extreme 4D Diamond Sprchový peelingový masážní gel proti celulitidě s kofeinem, 50 ml, cestovní balení

Přípravek od značky Eveline
Přípravek od značky Eveline.

Velkým plusem je opět příjemná vůně a konzistence ideální pro masáž. Abych pravdu řekla, právě tento výrobek mě potěšil nejvíce a jsem ráda, že se v mém balíčku ukrýval.

Kiss My Face Whenever šampón, 29 ml, cestovní balení

Kiss My Face Whenever šampón
Přírodní šampón netestovaných na zvířatech.

Mé první dojmy z toho šampónu jsou jedině kladné. Jedná se o přírodní výrobek, a jelikož jsem milovnicí přírodní kosmetiky, má u mě velkou jedničku. Šampón sice příliš nevoní, což tě možná zklame, ale na druhou stranu se hodí pro všechny typy vlasů a je vhodný pro každodenní použití. Plné balení si pak můžeš zakoupit za 199 Kč zde.

Kiss My Face Whenever kondicionér, 29 ml, cestovní balení

Tento kondicionér je opět přípravek, který nabízí 100% přírodní veganskou kosmetiku. Plné balení je k dostání opět za 199 Kč právě v tomto odkazu.

MeMeMe Rtěnka v odstínu Elektra, plné balení

MeMeMe Rtěnka v odstínu Elektra, plné balení
Rtěnka dorazila naprosto rozteklá, a to měla tak krásný obal.

Na rtěnku jsem se nejvíce těšila, ale dokázala mě také velice zklamat. Rtěnka dorazila poměrně dost rozteklá a balení proto bylo celé „ušmudlané“ růžovou barvou, Ladybox by měl podle mě začít zvažovat, které výrobky posílat v létě a které v zimě. Z výrobku jsem opravdu dost zklamaná i kvůli odstínu, který mi dorazil. Rtěnku pořídíš za 259 Kč zde.

Swisso Logical pleťový krém, 5 ml, vzorek

Pleťový krém
Co jsme našli v malinké krabičce? No přeci vzorek pleťového krému.

Vzorek krému dorazil v malinkém balení, které bylo uschováno v krabičce. 50 ml denní krém koupíš v obchodě za 830 Kč a noční 50 ml krém za 850 Kč.

Jak hodnotím dubnový Ladybox já?

Shrnutí dubnové krabičky krásy
Tak co, který výrobek nejvíce oslovil tebe?

Když své první dojmy shrnu, dubnový Laybox mě mírně zklamal tím, že zde převažovala kosmetika do koupelny, které bylo na můj vkus až příliš. Ty to třeba ohodnotíš zcela opačně :-). Zklamáním byla i rozteklá rtěnka, kterou bych ponechala spíše zimním balíčkům. Na základě toho patří pro mě mezi ty slabší. Co na něj říkáš ty?

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.