Styl a móda

Co přineslo spojení dvou krabiček krásy? Just Married!

Zajímá tě, jak dopadla první krabička od Ladyboxu a Senzaboxu? To se ani nedivím, protože jí s napětím očekávala skoro každá z nás! Pojď se tedy podívat, co jsme v červencové krabičce mohly najít.

Změna je prostě život! Jak tuto změnu hodnotíš ty?

Změna je život

Že změna je život je bohužel pravda. Občas jsou změny hrozné, ale občas příjemné a jak hodnotím tuto změnu, která se naskytla u Ladyboxu? No řeknu Vám, že pokud mi bude chodit takto kvalitní kosmetika častěji vůbec, ale opravdu vůbec se zlobit nebudu! První krabička se určitě povedla!

Ladybox
Asi nikdo nepřemýšlí, proč je krabička v bílé! Prostě JUST MARRIED!

Tentokrát byla krabička bílá, Úvodní dopis zůstal ovšem podobný! A já měla ještě jednu příjemnou změnu! Konečně byla černá výplň vyměněna za růžovou a tak se nestalo, že by bylo něco zašpiněno.

Ladybox
To je napínání co? Tak už jste dostatečně zvědavé?

L´Oreal Paris Fix na oči Super Liner Blackbuster, plné balení

Prvním výrobkem byl fix na oči se speciální dlouhotrvající texturou. Linky se s ním dělají velmi pohodlně a působí opravdu elegantně, jen to chce trochu cviku. Cena v obchodě je 199 Kč.

Fix na oči
Barva slibuje až osmi hodinovou výdrž!

Famous Sada na obočí, plné balení

Pro spoustu z Vás je obočí velmi důležité (mě ho naštěstí zakrývá ofina), ne každá si ho ovšem umíte upravit. S touto sadou to už problém nebude! Najdete zde vosk pro fixaci, pinzetu a stíny pro rozjasnění.

Sada na obočí
S tímto pomocníkem už nebude tvé obočí problémem! Pokud máš o něj zájem volně se dá koupit i za necelých 6 liber.

I+m Naturkosmetik Berlin Šampon Lesk citronu, 50 ml, cestovní balení

Přírodní šampon jistě uvítá každá z nás, konečně krásně voní a se značkou Kiss my face, která byla v minulých krabičkách, se opravdu srovnávat nedá, protože by značku Kiss my face smetl hodně pod průměr přírodní kosmetiky.

Přírodní šampon
Tento šampon navíc oplývá nádhernou vůní! Za 250 ml v obchodě zaplatíš 295 Kč.

Macademia Deep Repair Mask, 15 ml sametka, vzorek

Vlasová kosmetika je pro mnoho žen základem, proto nejspíše do této krabičky byla přidána tato maska. Doporučené použití je 1-2x týdně, cena se pohybuje od 249 Kč za 250 ml.

Maska
Vlasová maska slibuje hladší, jemnější a zdravější vlasy.

Cornies s hořkou čokoládou, Racio, vzorek

Taková mňamka při psaní jsem to hned musela sníst, protože vypadaly velmi dobře! Opravdu musím uznat, že čokoláda je hořká a chutná velmi dobře. Značku Racio najdeš v běžných obchodech.

Racio
Mňamka za kterou tvůj jazýček bude vděčný!

Yves Rocher rtěnka Grand Rouge, plné balení

Již na pohled luxusně vypadající rtěnka od značky Yves Rocher. Tato rtěnka se postará o hydrataci, jemnost a krásnou barvu rtů. Cena v obchodě je 309 Kč.

Rtěnka
Značka Yves Rocher umí vždy překvapit a potěšit.

Palmolive sprchový gel, plné balení

Známý a oblíbený Palmolive s arganovým olejem je bohatý na vitamín E a mastné kyseliny. Za 250 ml v obchodě zaplatíš kolem 68, 90 Kč.

Palmolive
Sprchový gel, jež oplývá přenádhernou vůní, má hojivé účinky a zabraňuje stárnutí kůže.

Libebit mýdlo, cestovní velikost

Přírodní a ručně vyráběná mýdla provoněly jistě všechny ladyboxy. Právě ten můj provoněla meduňka. Do zeleného mýdla jsem se ihned zamilovala. A těšila jsem se až ho vyzkouším a že to teda stálo za to! Cena mýdla je 60 Kč/ks.

Libebit
Sprchový gel, jež oplývá přenádhernou vůní, má hojivé účinky a zabraňuje stárnutí kůže.

Rituals sprchová pěna Tai Chi, 50 ml, cetovní balení

Vyhazuji běžné sprchové gely a snad už budu používat jen pěny! Ne to zase ne, ale přesto je tato pěna pro mě malým objevem, nikdy jsem o sprchové pěně neslyšela. Navíc strašně krásně voní. V obchodě si jí můžeme koupit za 209 Kč (200 ml).

Tai Chi
Sprchová pěna je pro mě malý objev! Opravdu mě to zaujalo.

Konečné dojmy

Jak po celou tu dobu naznačuji, tato krabička mě úplně celá nadchla, opravdu nemohu ani jeden výrobek nějak zkritizovat či shodit, protože jsou všechny zcela dobré! Doufám, že takové krabičky nás teď čekají častěji. A jak hodnotíš výrobky v této krabičce ty?

Ladybox
Strašně jsem se těšila, že Vám výrobky nafotím pěkně venku, ale počasí se zkazilo a tak přichází fotky postelové!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.