Styl a móda

Co nám nadělil Ladybox pod stromeček tento rok?

Tak co jste zvědavé, co se objevilo v Ladyboxu tentokrát? Můžu Vám říct, že mě velice překvapilo balení, které bylo tentokrát laděno do červené barvy a vánočního designu. No a co se obsahu týká? Pojďte se raději mrknout na článek, kde se vše dozvíte, ale upozorním Vás, že já jsem trošku zklamaná.

A co nás v Ladyboxu čekalo tentokrát? Musím říct, že mě tato krabička příliš nenadchla a názory jsou velice individuální. Někdo je velice spokojen a někdo naopak poměrně zklamán.

Ladybox
Ladybox měl tentokrát opravdu nádherný design v červené barvě!

Figs & Rouge Hand Cream French Valilla, 80 ml, plné balení

Největším výrobkem této várky byl určitě tento krém na ruce. To že se v krabičce objeví, jsme se mohly dozvědět již z nápověd. Tak si ale říkám, že už těch krémů na ruce z Ladyboxu mám doma celkem dost. Navíc tento retro design mě taky příliš neoslovil, jak to vidíte Vy?

Ladybox
Krém na ruce mě příliš nezaujal a tak to vidím jako pěkný dárek pro babičku.

Aubrey Organic Body Spritzer, 30 ml, cestovní balení

Mám ráda voňavky a podobné a proto jsem tento výrobek uvítala s radostí. Radost ovšem opadla, když jsem zjistila, že mi opravdu tento sprej příliš nevoní a vůně je mi spíše velice nepříjemná.

Ladybox
Ou… tak tohle mě fakt zklamalo! No co dodat? Nevoní mi to, a jak jste na tom Vy?!

E Style Kajal Eye Liner, 1,6 g, plné balení

Tato tužka na oči opravdu nezklamala, barvičku mám modrou a kdybych si dělala pravidelně linky jsem celkem spokojená. Tužka zaručí opravdu krásně modrou.

Ladybox
Modrá tužka na linky? Proč ne?! Jen škoda, že se nějak nemaluji…

Color Club Lak na nehty, 7 ml, cestovní balení

Co říct k tomu to laku? Balení je poměrně maličké, navíc jsem chytla nějakou „třpytkovou“ verzi. Nemůžu říct, že by mě zklamal, ale ani nijak neoslovil. Ovšem hodnotu 119 Kč bych mu určitě nehádala.

Ladybox
Laky jsou většinou mou vášní a jsem schopna barvu nehtů měnit opravdu často, ale tento lak mě příliš nezaujal.

Skin & Co Roma Sicilian Light Serum, 5 ml vzorek

Těchto vzorků už mám doma také nějak přemnoženo a začínají mi vážně lézt celkem na nervy. No prostě další taková ta věcička, která nějak není pro mě a vůbec mě nezaujala.

Ladybox
Upřímně doufám, že se vzorečky této značky konečně přestanou v LB objevovat. Doma jich už mám celkem dost!

Schwarzkopf Professional BLONDME Keratinový obnovující šampon, 30 ml

Trošku diskriminace jiných než blond vlasů, ale jako obarvená blondýna si opravdu nestěžuji. Keratin je momentálně celkem zázrak, který se velice často používá, a proto mám i já z tohoto výrobku radost a velmi se těším, až ho použiju.

Ladybox
Jestli mě v této krabičce něco opravdu potěšilo a určitě to využiji byl to právě tento výrobek!

Crea-m testovací balíček

Přiznám se, že jsem se k těmto vzorkům ještě nedostala a tak Vám ještě nemohu popsat jejich účinek, ale snad mi to odpustíte. A co mě na tomto výrobku opravdu zaujalo? Design, co na něho říkáte Vy?

Ladybox
Balíček krému s velice zajímavým designem.

Mythos přírodní tělové mléko z oliv a aloe vera, vzorek

A poslední výrobek, o kterém se dnes pobavíme je vzorek tělového mléka od firmy Mythos, který byl v prosincové krabičce přiložen společně s propagačním letáčkem této firmy. No tak uvidíme, co nám toto tělové mléčko předvede.

Ladybox
Na vzorek tělového mléka jsem také celkem zvědavá.

Závěr

Tentokrát jsem z krabičky celkem zklamaná, myslela jsem, že se před Vánoci firma Ladybox teda předá více a ukáže nám něco lepšího. Minulou krabičku (tedy tu listopadovou) bych tak hodnotila lépe než tuto.

Ladybox
A poslední foto všech výrobků z této krabičky!

No a já tímto končím recenze Ladyboxu pro rok 2014 a my se u dalšího článku sejdeme až v tom dalším roce, který se velice rychle blíží. Jsem tedy velice zvědavá na novoroční krabičku a doufám, že budou pro nás potěšením všechny boxíky, které pro nás Ladybox na příští rok chystá!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.