Styl a móda

Co dělat, když máš opravdu velká prsa?

Mnoho dívek nepovažuje velká prsa za přednost. Spíše naopak - jsou kvůli nim předmětem posměchu svých nedospělých spolužáků, prsa je trápí a nákup podprsenky je noční můra. Pokud i ty máš vyvinutější poprsí, poradím ti, jak ho proměnit ve svou výhodu.

Nauč se být spokojená sama se sebou

Velká prsa mohou být opravdu krásná. Pokud se jim někdo posmívá, je to tím, že závidí. Stačí si pročíst diskuze na internetu a zjistíš, že mnoho dívek touží spíše po větším poprsí a svá malá prsa svěřuje do rukou plastických chirurgů. Za silikony zaplatí desítky tisíc korun. Ty máš tento dar od přírody, buď na něj tedy pyšná. Narovnej záda, vystrč hrudník a přestaň chodit se svěšenou hlavou. Pořiď si pěkné dámské spodní prádlo, ve kterém tvá prsa vyniknou.

Vyber si správnou velikost podprsenky

Pro malá i velká prsa je důležitá správná velikost podprsenky. Dnes v obchodech zakoupíš rozmanité podprsenky velkých velikostí – se zpevněnými košíčky, nevyztužené s kosticemi, stahovací modely a další. Nezapomeň zvolit pevný obvod a k němu dostatečně prostorný košíček. Uvidíš, že taková podprsenka dokáže i s větším povislejším poprsím divy.

Nedovol prsům, aby tě limitovala

Velká prsa by tě vůbec neměla limitovat. Správnou velikost podprsenky si pořiď nejen na běžné nošení, ale také na sport. Pevná sportovní podprsenka ti umožní běhat a skákat. Zbaví tě bolestí zad, hlavy nebo krční páteře. Svým prsům dále věnuj trošku pozornosti – pravidelně jejich pokožku ošetřuj speciálními krémy nebo olejíčky, které poslouží jako prevence před vznikem strií.

Pochlub se svému partnerovi

Mnoha mužům se na ženách líbí velká prsa. Jestliže vyrážíš na party, snaž se svou přednost „prodat“. Zvol šaty s hlubokým výstřihem nebo přiléhavý topík. Za zmínku stojí i svůdné spodní prádlo. Erotické prádlo se šije v rozmanité škále střihů. Podprsenku tak doplň tangy, brazilkami nebo bokovými kalhotkami. Jestliže chceš svá prsa opticky zmenšit, sáhni po černé barvě. Vyniknou naopak v bílé, krémové, růžové nebo v červené.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • A v kterých obchodech mě i přeměří? Jsem sice z Brna,ale netuším, kam bych měla zajít, aby mě přeměřili a doporučili správnou podprsenku, stále mi žádná nesedí, přijde mi, že mají všude jiné číslování, hruza!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.