Styl a móda

Co bude hitem letošního jara?

Nová kabelka, elegantní šaty či originální šperk? S čím zazáříte v prvních teplých slunečných dnech letošního jara? Co takhle elegantní kolo v retro stylu, které si navrhnete přesně na míru a oslníte jednak jeho jedinečností, krásou, ale i ladnou jízdou!

Možná jste již někdy využili možnosti navrhnout si například vlastní šaty či boty. Nyní je i stylové dámské jízdní kolo ideální možností, jak vyjádřit svou osobnost. Jednoduchý on-line konfigurátor jízdních kol nabízí možnost vybrat si rám, jeho barvu, barvu pneumatik i doplňky – máte-li třeba doma roztomilého psíka, určitě by na vašem retro kole neměl chybět proutěný košík.

Kolos

S touto novinkou přichází značka Kolos.  Ať zvolíte stylové retro kolo či elektrokolo, jsou z vás módní návrhářky a jenom vy určujete, jaké vaše kolo bude, co vše na něm bude a především jak na něm budete vypadat. Kolo na míru už není jen sen!

Objevte zdravější a příjemnější možnost, jak cestovat do práce, do školy, na rande, za kulturou nebo třeba za babiččinou svíčkovou. Kolo je vhodné na každou příležitost, a to obzvlášť to kolo, které je vytvořeno vámi a vy samy jste mu vdechly duši.

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka, ale to počkejte, až poprvé šlápnete do pedálů unikátních, vámi samotnými exkluzivně navržených kol Kolos!

Kolos – kolo s duší!

www.kolosbikes.com

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.