Styl a móda

Chystáš se na ples? Nezapomeň vychytat i spodní prádlo!

Chystáš se na ples a přeješ si být dokonalá? Skvostné šaty a doplňky ale nejsou všechno, co musíš bedlivě vybírat. Vychytej společně s námi i výběr spodního prádla, ve kterém se budeš cítit jako královna celého plesu.

Ladíme barvičky spodního prádla

Základem dokonalého vzhledu je přesná velikost spodního prádla a jeho barva. Ta by se měla odvíjet od barvy tvých šatů. Spodní prádlo by totiž nikdy nemělo být tmavší, než tvé šaty.

Dnešní výběr podprsenek má tu nesmírnou výhodu, že vždy najdeš přesně tu, kterou zrovna potřebuješ.

Pozor na malé nedokonalosti

Podprsenky vybírej podle střihu šatů i stylu výstřihu tak, aby nikde nevyčuhovaly, podpořily tvá prsa a nikde se nezarývaly. Skvělými tipy na plesy jsou bezešvé (k šatům s rukávy a malým výstřihem), vykrojené (k véčkovým, kulatým a hlubším výstřihům), silikonové podprsenky (k šatům s holými zády, bez ramínek a ke komplikovanějším střihům), dále podprsenky bez ramínek nebo multifunkční (pro šaty s rukávy a malým výstřihem, asymetricky střižené šaty a pro šaty bez ramínek). Za zmínku pak stojí i neviditelné podprsenky, jež se hodí k velmi hlubokým výstřihům.

Bezešvé podprsenky jsou sexy, vyzdvihnou tvé poprsí a nerýsují se pod šaty.

Stahovací prádlo a korzety pro hezčí postavu

Pro iluzi štíhlejšího a tvarovaného těla je jedničkou bezešvé stahovací prádlo ve formě body. U vyklenutého bříška pak stahovací pás. Pro větší zadeček, stehna i bříško jsou vhodné stahovací kalhotky i bermudy. Útlejší pas ti zajistí i korzety, s nimiž získáš nádherný dekolt.

Výběr spodního prádla na ples vážně nepodceňuj.
Se stahovacím prádlem zamaskuješ kdejaký faldík.

Kalhotky na ples musí být pohodlné

Nejlepší jsou zajisté bezešvé kalhotky. Dej přednost jednobarevným a hladkým kalhotkám bez odzdob. V přiléhavějších šatech budou totiž jakékoli ozdoby v podobě hrbolků vidět. Dobrou volbou budou i pohodlné kalhotky s vyšším pasem. Méně vhodná jsou pak klasická tanga, která jsou sice sexy, nicméně zařízlé šňůrky do boků mluví zásadně proti.

Výběr spodního prádla na ples vážně nepodceňuj.
I výběr kalhotek na ples má svá pravidla. S bezešvými či hladkými kalhotkami ale nic nezkazíš.

Punčochy dodají šmrnc

Punčochy by měly barevně ladit k tvému looku. Ideální jsou punčochy tělové nebo černé barvy. K velmi přiléhavým šatům se hodí samodržící punčochy nebo punčochy s podvazkovým pásem. K volnějším šatům pak kalhotové punčochy. Pokud toužíš po síťovaných punčochách, přikloň se k těm, která mají menší očka.

Výběr spodního prádla na ples vážně nepodceňuj.
Punčochy jsou doplňkem, který může podtrhnout nebo i zcela zabít tvůj look. Proto vybírej opravdu pečlivě.

Nohy pokryté hedvábím

Ppkud chceš vsadit na přirozený vzhled a dokonale hebké nožky bez nedokonalostí, zaostři na punčochy ve spreji. Pokožka bude zářit a ty si užiješ ples bez starostí z toho, že se ti punčocha roztrhne. Navíc sprejem skvěle zakryješ případné modřiny ze zimních radovánek na svahu.

Punčochy ve spreji
Aplikace punčoch ve spreji je velmi jednoduchá a rychlá.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.