Styl a móda

Chladné dny jsou tady, rozvesel si je barevnými šálami

Studený vítr a zima nás bude provázet několik dalších měsíců, a tak je načase se pořádně zachumlat do teplé, kvalitní a v neposlední řadě stylové šály, která tě zahřeje. Co nabízí a vyžaduje letošní sezóna?

Šátky, šály, roury

Říjen už je v trapu a přichází studený listopad, plný „dušičkovského“ počasí, které se vyznačuje ranními mlhami, nevlídnými deštíky a především studeným větrem. Už jen při tom pomyšlení by jeden chytil rýmu. Je důležité se začít více strojit a „odzimovat“ teplejší oblečení, které tě bacilů alespoň trochu uchrání. Ale přitom nesmíme zapomenout také na módu, protože se zimním počasím přicházejí na řadu doplňky v podobě šál. Obyčejné jednobarevné kabátky se tak velmi rychle dají oživit a doplnit příjemnou šálou, která tě ještě k tomu zahřeje. Vyhraj si s detaily a vyzkoušej něco nového.

Šály z pašmíny

Pro podzimní až zimní počasí jsou jako dělané šály z pašmíny, které se už postarají o to, aby se tvůj krček měl jako v bavlnce. Jejich nespočet barevných provedení jistě zapůsobí na tvou módní stránku. Hlavně si však budeš muset položit jednu velice důležitou otázku – Hodí se k mému kabátku více červená, hnědá, nebo fialová barvička? A pokud si v té záplavě barevných variací přeci jen nevybereš, podívej se na pašmíny s mírně orientálním vzorkem, který ti bude evokovat teplé Turecko. Zima už nebude mít šanci.
Šály z pašmíny

Vzdušné, ale i tak velmi hřejivé šály jako ideální doplněk pro tuto zimu

Nejnovější chlupatice na krk

Pro opravdu studné dny je tu potom hit letošní zimy a to příjemně chlupaté jednobarevné roury, které si potom, co si je omotáš okolo krku, už nikdy nebudeš chtít sundat. Jsou heboučké na dotek a díky několika barevným provedením si jistě přijdeš na své. Kromě toho jsou také velmi vhodným vánočním dárkem, pokud si nevíš rady, co dát ženám v tvém okolí. Pokud ovšem podobným věcem neholduješ, můžeš se podívat na nejnovější tradiční pletené šály, které se dají sladit naprosto k čemukoliv a přitom rozhodně neudělají ostudu.
Velmi heboučkou rouru si zamiluješ, zde k vidění ve výrazné žluté barvě

Velmi heboučkou rouru si zamiluješ, zde k vidění ve výrazné žluté barvě

Pro šikovné ručičky

A pokud se chceš chlubit vlastním peřím – tedy, chceš-li mít na krku šálu vyrobenou vlastníma rukama, ale bohužel neumíš ani plést ani háčkovat, letošní sezóna má něco i pro tebe. Jsou to trendy šály pletené v ruce, které si při troše trpělivost můžeš udělat i doma. Stačí si vybrat příslušnou vlnu, která se dodává v mnoha odstínech, jednobarevné i duhové, a podívat se na video níže a během jednoho dne se můžeš stát hrdou majitelkou nové šály! Bude přesně dle tvých představ.

Pochytej je všechny

Pro letošní sezónu je tu takových nových barev, stylů a trendů, že se má zima opravdu na co těšit, protože s ní všechny tyhle měkoučké šály a šátky zatočí jedna dvě. Kromě toho je tu ještě spousta dalších, jako jsou šátky na ples, pro muže, s flitry atd. Pro další inspiraci a skvělé ceny zavítej na šátkylevně.cz. Třeba tě některá šála zláká ihned, nebo se rozhodneš si doma takovou třeba vyrobit.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.