Styl a móda

Chceš větší zadeček?

Mnoho žen touží po menším zadečku a jakýmkoliv způsobem se snaží vysněného efektu docílit. Na druhé straně však existují holky, které by si naopak přály mít objemnější a kulatější zadeček, než mají doposud. Celou figuru mají dokonalou, ale problémem je plošší a nevýrazný zadeček, který má pak na svědomí i nižší sebevědomí. A jak se tohoto mindráku zbavit a vlastnit perfektní pozadí?

Nejsi spokojená se svým pozadím, protože je malé? Většinu holek trápí opačný problém, ale i pro tebe existuje řešení.

K dokonalosti jen kousek

Zvětšení pozadí se může zdát jako paradox zvlášť v této době, kdy se velká část dívek naopak snaží zhubnout právě v oblasti zadečku. Přesto určité množství žen, toužící po zvětšení pozadí existuje. Zvětšení pozadí se dá nejlépe přirovnat k zvětšování poprsí. Také pomocí jeho úpravy lze dosáhnout většího sebevědomí a dopomůže k dobrému pocitu z celé figury. Zvětšování zadečku a zároveň jeho vytvarování nebylo dříve tak populární, jako zvětšení poprsí. Zato poslední dobou čím dál více nabírá na popularitě a přibývá žen s touto žádostí na klinikách plastické chirurgie. Metody zvětšení pozadí navíc využijí i slečny, které touží být modelky, přesto jim kousek k dokonalosti schází.

Když to jinak nejde

Je jisté, že na vytvarování zadečku můžeš jít i cvičením, nicméně tato varianta nemusí být vždy tak účinná – i když za pokus to stojí. K zvětšení pozadí a poté jeho vytvarování může dojít i v momentě nabrání hmotnosti, což však není žádoucí a to zejména proto, že tuk se rozmístí po celém těle a změní jinak dokonalou postavu. Navíc někdy působí zákon schválnosti a tuk by se usadil na nechtěných místech a obloukem by obešel tvůj zadeček. Takže je jisté, že je zapotřebí hledat další možnosti, jak kulatějšího pozadí dosáhnout.

%CODE1%

Jak dokonalého pozadí docílit?

Zvětšení pozadí může proběhnout pomocí plastické operace, konkrétně vsazení gluteálních silikonových implantátů. Pro vytvarování a kýžený efekt probíhá i liposukce, aby měl zadeček a jeho okolí ten správný tvar. Zvětšení pozadí pomocí silikonů je však velmi bolestivá záležitost a doba zotavení také nějakou chvíli trvá. Nevýhodou je však i velmi vysoká cena, takže tento zákrok nemusí být pro všechny dostupný. Ale i přes svá negativa má zvětšení pozadí pomocí implantátu skvělý a dlouhodobý efekt. Několik žen, které tento zákrok podstoupily, jsou šťastné za své rozhodnutí a i přes větší cenu a bolest to prý stálo za to. Řešením je i zvětšení pozadí pomocí vlastního tuku. Tento zákrok však nepřináší dlouhodobý efekt – tuk se časem vstřebá a navíc je ho pro tento zákrok potřeba daleko více.

Jak zvětšení pozadí probíhá?

Zvětšení a tvarování pozadí samozřejmě probíhá v celkové narkóze. Ještě před tím je však potřebná konzultace s lékařem, s kterým je nutné se domluvit na celkové představě. Následně je vybrána velikost implantátů, aby celek působil přirozeně. Zvětšení pozadí probíhá tak, že je veden řez mezi půlkami a poté se implantáty vkládají do svalu nebo pod něj. Dále přichází celková modelace, případně odsátí tuku. Po operaci je pozadí zafixováno náplastí, speciálními kalhotkami a stahujícím pásem. Pak už je nutné dodržovat rady lékařů, aby hojení probíhalo hladce a bez problémů.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.