Styl a móda

Chceš se stát tváří nové kampaně obchodního centra?

Již v září budeš mít možnost přihlásit se do soutěže pražského obchodního centra Atrium Flora! Jak bude soutěž probíhat a jaké ceny na tebe čekají?

Zavítej do fotokoutku

Práce modelky láká mnoho dívek, ale prosadit se ve velmi konkurenčním prostředí přehlídkových mol není lehké. Nyní máš však jedinečnou příležitost odstartovat kariéru ve velkém stylu, obchodní centrum Atrium Flora hledá tvář nové kampaně. Vyzkoušíš si všelijaké záludnosti i „vychytávky“ ladné chůze modelek a v neposlední řadě budeš mít možnost vyhrát poukázky Atrium Flora v hodnotě 50 000 Kč!

Tak kdy a kde?

Soutěž bude probíhat od 22. 9. do 17. 10. 2014. Každý den od 14 do 16 hodin bude ve speciálním fotokoutku přímo v obchodním centru k dispozici profesionální fotograf. Tvoje fotka pak bude umístěna ve fotosoutěži na Facebooku a 10 nejlepších postoupí do finále. To bude probíhat taktéž v obchodním centru ve středu 22. října od 11 do 18 hodin. A co čeká na vítězku? Již zmíněné poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000 Kč a zároveň se tato dívka stane tváří reklamní kampaně obchodního centra. Celou akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět módní přehlídky, workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky a další zajímavý doprovodný program.

Kompletní info najdeš již brzy přímo na webových stránkách www.atrium-flora.cz.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.