Styl a móda

Chceš luxusní kabelku, ale nemáš prašule?

Která z nás by si aspoň čas od času nehodila ráda přes rameno krásnou značkovou kabelku od některého ze světových návrhářů? Jenže finance na pořízení nejsou. Naštěstí existují řešení!

Luxusní značkové kabelky jaké vídáme v televizi a časopisech na celebritách jsou často prostě famózní. Kdo z nás si ale může kabelku za desetitisíce dovolit, že? A tak často sháníme alespoň levné kopie nebo napodobeniny, které ale obvykle nic nevydrží a rozhodně nedosahují kvalit světových značek. Přitom ústupky jsou zbytečné. Luxusní značkovou kabelku Prada, Dior, Gucci nebo Louis Vuitton můžeš mít i ty, stačí na to jít chytře.

Luxusní kabelku si může dovolit každý, chce to jen chytré řešení.
zdroj: pinterest.com

Řešení číslo 1: Půjčovna

Pokud by sis ráda pořídila stylovou kabelku na významnou firemní akci, večírek nebo ples, zkrátka na pár dní, během kterých by ses blýskla na veřejnosti, řešením je půjčovna. I v Česku už jich existuje několik, včetně řady internetových. Výhodou je, že můžeš mít takto každý týden novou kabelku a prodejce ti navíc garantuje její originalitu. Cena půjčení se pohybuje okolo sedmi stovek za tři dny, na celý měsíc ti pak kabelku půjčí za dva až čtyři tisíce – záleží na značce i konkrétním modelu. Služby půjčovny luxusních kabelek nabízí například weby luxurybags.cz, pujcovnaluxusnichkabelek.cz nebo exclusivestyle.cz, kde máš i garanci originality. Jedinou nevýhodou může být nutná záloha, která se pohybuje obvykle nad hranicí pěti tisíc korun. Šik kabelku ale takto pořídíš snadno, rychle a levně.

Staň se na jeden večer hvězdou jako Popelka – půjčená kabelka ti poslouží stejně jako koupená.
zdroj: louisvuitton.com

Řešení číslo 2: Bazar

Znáš to. Pořídíš si kabelku, půl roku ji nosíš a pak tě prostě omrzí. Pokud ale stála desítky tisíc, nejspíš ji nikdo jen tak nevyhodí, ale radši odnese třeba do bazaru. A právě to může být tvoje šance na získání luxusní kabelky za super cenu. V bazarech luxusních kabelek seženeš originální světové modely za poloviční ceny, přitom mnohdy v perfektním stavu. Prohlédnout si je můžeš přes e-shop nebo lépe – v kamenné prodejně, kterou nabízí třeba ve Zlíně web exclusivestyle.cz, v Praze web luxurybags.cz a v Brně lugore.cz. Výhodou je, že kabelka je po koupi jen a jen tvoje, navíc předem si na internetu můžeš třeba srovnat ceny. I při koupi přes renomovaného prodejce ale chtěj vždy nějaký důkaz o pravosti zboží. Jinak si totiž můžeš pořádně připlatit jen za podařenou kopii.

Kabelky LV
V bazaru seženeš třeba i oblíbené kabelky Louis Vuitton Speedy.
zdroj: wallpapers-diq.net

Řešení číslo 3: Aukce

Alternativou ke koupi v bazaru je aukce. Zde jsou obvykle draženy věci, které seženeš i v bazaru, ovšem s tím rozdílem, že vyvolávací cena je výrazně nižší. A pokud budeš mít štěstí, může být nižší i cena konečná, prodejní. Narazit na výhodnou aukci ale může dost trvat, navíc musíš být připravena dražit přesně v době, kdy aukce probíhá a jakmile se přihazování rozjede, už není čas na rozmýšlení – což ne každému vyhovuje. Nemluvě o faktu, že ne všechno, co je třeba na aukčním portále vystaveno jako „kabelka Louis Vuitton“ je skutečně kabelka Louis Vuitton, zvlášť když vyvolávací cena je pár stovek. Obzvláště u aukcí buď proto opatrná, pokud jde o důvěru v pravost nabízeného zboží.

Řešení číslo 4: Outlet

Outlet je varianta nejbližší ke koupi přímo u výrobce. Řada i renomovaných značek prodává své výrobky běžně na internetu nebo právě prostřednictvím outletu, kde jsou ceny nižší. Cenově se sice nevyrovná bazaru, koupená kabelka ale bude každopádně nová a skutečně pravá. Abys ale nenaletěla, informuj se u výrobce, zda je outlet na který jsi narazila autorizovaný – pokud ti odpoví, že ano, máš vyhráno, protože o originalitu kupovaného výrobku nemusíš mít starost. V opačném případě opět pečlivě ověřuj pravost.

Kabelky Prada
Řada značek nabízí možnost nákupu v outletu.
zdroj: swipe.swipelife.netdna-cdn.com

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.