Styl a móda

Chceš dokonalý účes? Před výběrem kadeřníka nepřehlížej zkušenosti ostatních!

Potřebovala bys ostříhat jako sůl, ale nechceš být zklamaná? Nyní máš možnost snadno zjistit na základě zkušeností dalších lidí, kde v okolí najdeš kvalitního kadeřníka. A ještě si u toho zasoutěžíš o super ceny!

Zajíc v pytli

Každá se chceme líbit – sobě i okolí. Například pleť a šatník máme pod kontrolou, ale vlasy vyžadují zlaté ručičky někoho, kdo má moderní účesy pod palcem. Nabízí se tak otázka, jakému kadeřnictví můžeš důvěřovat? Co si budeme povídat, nepovedený účes dokáže pořádně zkazit náladu. Vlasy dorostou, ale nějakou chvíli to přeci jen trvá. Naštěstí již není nutné „kupovat“ zajíce v pytli a odcházet od kadeřnice s helmou na hlavě a vyluxovanou peněženkou. Pokud nevíš, do kterého kadeřnictví vyrazit pro nový účes, nech si poradit od zákazníků, kteří už mají s kadeřnictvím zkušenosti. Znamykadernik.cz ti pomůže vybrat kadeřníka přesně pro tebe a navíc ti nabízí i něco navíc.

Ach, chtěla jsem jen konečky

Taky nemáš v oblibě kadeřnice, pro které pokyn „Jenom konečky, prosím“ znamená zastřihnout deset centimetrů? Aby se ti nic takového už nikdy nestalo, podívej se na aktuální recenze kadeřnictví v okolí. Nevíš, jaká je ta nová kadeřnice, co se usídlila vedle cukrárny? Předem si vyhledej recenze, abys nebyla zbytečně zklamaná. Nyní máš možnost snadno porovnat všechna kadeřnictví ve městě a rozhodnout se pro to nejlepší.

Známý kadeřník
Porovnej si kadeřnictví z jednoho města!

Známý kadeřník plný novinek

Nově si můžeš kadeřníka velmi pohodlně vyhledat i přes tablet či mobil. Díky přehlednému řazení stačí pár kliků k tomu, aby našla vše od základních informací, kontaktů, průměrné ceny a v neposlední řadě hodnocení reálných lidí, podle kterých si nejlépe uděláš obrázek o daném kadeřnictví. Při hledání se neváhej zaměřit na levné kadeřnictví, protože i to dokáže nabídnout velmi profesionální přístup. Budeš odcházet spokojená jak s novým účesem, tak s tím, že jsi zbytečně neutrácela. A aby tě hledání bavilo, na webu Znamykadernik.cz se pořádají atraktivní soutěže o ceny. Za hodnocení vyzkoušeného kadeřnictví máš možnost zúčastnit se a vyhrát! Tak neváhej a poděl se o dobré i špatné zkušenosti, pomůžeš ostatním a zasoutěžíš si o dárky pro tvoje vlasy.

Soutěž
Nyní máš díky hodnocení možnost vyhrát atraktivní ceny.

Blogerky a účesy

Web se nyní také zařadil mezi české blogy, kam pravidelně přispívají blogerky různého věku i vkusu. Popisují zde zážitky, zkušenosti a tipy ohledně vlasů nebo kadeřnictví, která navštívily. Jelikož je tu opravdu pestrá škála „osobností“, jistě tu najdeš takovou, která ti padne stylem do noty.

Proklepnout si kadeřníka předem je otázka chvilky, díky které nebudeš riskovat, že ti minimálně nějaký ten týden bude dělat společnost nehezký účes. Konečně máš možnost podívat se na názory a zkušenosti ostatních. Právě díky nim máš možnost jednotlivá kadeřnictví snadno porovnat a vybrat si to, se kterým budeš spokojená!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.