Styl a móda

Chceš do světa modelingu?

Svět modelingu i bez exkluzivní smlouvy? I to je možné! V době, kdy se kvůli zhoršující ekonomické situace desítky agentur zavírají, přichází LB Models Company se širokou nabídkou práce pro své modely, modelky i hostesky. Uvidíme, jaké jméno si nová agentura vybuduje, ale už po půl roce po založení je jasné, že má co nabídnout.
Vstoupit do světa modelingu může být mnohem snažší, než si představuješ. Podívej se na zajímavý rozhovor!

Uplatnění najde každý

LB Models Company mě zaujala na první pohled – čerstvě založená společnost, která však už má za sebou mnoho eventových akcí, focení a do jejího portfolia patří i známé a úspěšné tváře z modelingu. Jde vlastně o firmu dvou sester, které spojily své vědomosti a zkušenosti jak z modelingu tak managementu. O modelky se tak stará bookerka Beáta Chárová, o smlouvy a klienty zase Linda Chárová. Právě tu žádám o rozhovor, který je především o plánech do budoucna i o tom, že v modelingu se mohou uplatnit téměř všechny typy lidí. “Momentálně se zaměřujeme na zakázky v centru Prahy,” představuje agenturu Linda Chárová. “Kompletně zařizujeme módní přehlídky, hostesing a fotomodeling. Spolupracujeme rovněž s s reklamními a filmovými agenturami, módními časopisy, kosmetickými firmami a luxusními butiky,” dodává.

%CODE1%

I ty můžeš být nová tvář

Ikdyž všichni známe tvrdý diktát modelingu, Linda Chárová říká, že na českém trhu – pro fotomodeling či do reklam a filmu – hledají stále nové tváře. Jaké, ptám se. “Na světě běhá plno krásných dívek, ale z modelky musí vyzařovat určité charisma. Za krásnou tváří musí být zajímavá osobnost,” odpovídá. A ač své modelky nesvazuje exkluzivní smlouvou, o to více žádá profesionalitu. “Chci se soustředit na lidi, co chtějí pracovat. Tuhle práci miluju a očekávám to i od ostatních,” říká a dodává, že se nyní zaměřují na vybudování pevného týmu hostesek. “Právě ale pracujeme na tom, abychom navázaly kontakty se zahraničními agenturami především po Evropě a Malajsii,” odkrývá své plány do budoucna. “V zahraničí se samozřejmě požadavky na modelku hodně liší, takže kromě fyzických předpokladů je zapotřebí i hodně píle, ctižádosti a podpory rodičů.”

Toužíš po dráze modelky?

A právě podpora rodičů mě zajímá. Jak to asi berou rodiče, když se jejich dcera chce pustit do nejistých vod topmodelingu? “Vždy je nutné komunikovat s rodiči, aby věděli, do čeho jejich dcera jde, čeho může dosáhnout. Zatím mám jen dobré zkušenosti s rodiči, kteří modelku maximálně podpořili.” Možná LB Models Company vznikla v době, kdy ostatní agentury bojují o každou zakázku. Na českém trhu se ale uchytila na výbornou a to je teprve začátek celé story. Takže pokud i ty toužíš po dráze modelky nebo tě zajímá svět módních přehlídek, natáčení či focení, můžeš své štěstí zkusit vyplněním dotazníku, který najdeš na stránkách LB Models Company.

3 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.