Styl a móda

Chceš být sexy? Začni prádlem!

Hodně žen dělá chybu v tom, že se snaží být extrémně sexy navenek, přičemž pod přitažlivý outfit si pak vezmou seprané kalhotky a vytahanou podprsenku. Katastrofa!

Pokud tedy ze sebe budeš chtít udělat neodolatelnou krásku, určitě to vezmi od podlahy, v tomhle případě spíš od kůže. Pamatuj si, že prádlo je grunt.

Už maličkosti dělají divy

Moc dobře popravdě nevypadá ani, jestliže ti podprsenka s kalhotkami neladí. Nejde jen o barvu, ale taky o celkový styl. Ideální je rozhodně kupovat komplety. Zamiř si na nějaké to erotické spodní prádlo. Krajka a satén dělají divy, a to nejenom s tvým sebevědomím, ale taky s případnými obdivovateli. A jestli zrovna nejsi na průsvitné noční košilky, korzety a tanga s podvazkovými pásy, pak bude úplně stačit, když pořídíš pěknou a hlavně dobře padnoucí pushupku se stejnými kalhotkami. Klidně může být celý komplet bavlněný, což je prý pro naše tělo stejně ze zdravotních důvodů lepší. Pokud si ale vybereš zajímavý vzor, může dělat parádu i v bavlně.

Průhledná noční košilka dokáže okořenit vzhled a rozproudit smysly.

Krajkou nic nezkazíš

Mladým holkám sluší rozvernější barvy a třeba károvaný vzor. Prádlo může být hladké, třeba jen po okrajích velmi decentně lemované krajkou nebo háčkovaným lemem. U podprsenek, které jsou po celé ploše košíčku potažené krajkou (stává se to ale spíš u těch levnějších), se pak může stávat, že se na nich zadrhává halenka, takže pozor na to. To by rozhodně sexy nevypadalo.

Krajková podprsenka snad nikdy nevyjde z módy a erotických představ.

Nejen tanga jsou sexy

Ne každá z nás je ale, přiznejme si to, ochotná nebo spíš zvyklá nosit tanga zařezaná mezi půlkami, po čemž většina mužů tak zoufale prahne (tedy na nás, ne na nich). Jestli tedy nechceš nosit tanga, ale stejně bys ráda měla alespoň nějaké opravdu sexy kalhotky, pak můžeš zkusit sáhnout po nohavičkových krajkových – musí být ale dobře střižené s nízkým pasem. Takže s chutí do toho, pojďme být sexy i pod oblečením.

Chceš být sexy? Začni prádlem!
Tanga jsou sexy i v případě, kdy vsadíš na výrazné barvy.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.