Styl a móda

Čekají tě taneční? Vsaď na krásné retro šaty a sukýnky DOLLY

Taneční jsou jedinečná společenská událost a hlavně příležitost krásně se obléct, něco se naučit a v neposlední řadě se třeba i seznámit. Nenech si je utéct, poradím ti, jak se obléci originálně a vkusně!

Aby ses nedopustila faux pas

Taneční ve větších městech dnes už naštěstí není škrobená nuda s přísným tanečním mistrem, který trestá sebemenší pochybení. Stále je to společenská událost, která vyžaduje slušné chování, ale pokud jde o oblečení, je to z mojí zkušenosti mnohem volnější než dříve. Platí zásada vyhnout se největším výstřednostem, ale vše další od barev po střih a vzory je pouze na tobě. Tak proč se neobléknout na taneční stylově a pohodlně? Pro milovnice originální módy jsem vybrala pár vhodných kousků z POSHme.cz, kterými se mohou inspirovat.

Na parketě za princeznu

Mnoho slečen dlouho přemýšlí nad tím, jak se do tanečních obléknout, aby je gentlemani při pánské volence nepřehlédli. Základem originálního looku je sukně DOLLY. Má ideální délku a její vzhled jednoznačně upoutá pozornost. Většina žen si po jejím obléknutí připadá doopravdy jak princezna. Sukně je totiž nadýchaná, má syté barvy a jedinečný styl. Kouzlo DOLLYnky si můžeš ověřit na vlastní kůži. V široké nabídce najdeš modely inspirované světovými divami i pohádkovými postavami.

DOLLY Slonovinová Princezna
DOLLY Slonovinová Princezna je inspirována baletem a její krémová barva je velmi elegantní

Je velmi překvapující, jak skvěle může vypadat i jen černá barva sukně, pokud má v sobě osobnost slavné Audrey Hepburn.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn by takovou sukni milovala

Retro nikdy nezklame

Velmi zajímavou volbou pro taneční jsou retro šaty. Působí totiž velmi elegantně a minulosti rozhodně nelze upřít to, že se ženy snažily být i během obyčejné procházky po městě elegantní. Ty můžeš být za dámu na tanečních díky široké nabídce retro kousků, které si snadno zamiluješ. Co třeba LindyBop šaty Gina se zlatým topem? Jsou decentní a elegantní!


LindyBop šaty Gina

Odvážnou, ale o to zajímavější, volbou jsou vintage šaty s lehce vyvýšeným pasem. Inspirace padesátými lety je na nich jasně vidět a také je nich vidět to, že se v nich bude skvěle tancovat.


Lady V London šaty Milady

A co na nohy?

Pochopitelně, že lodičky! Ani u nich již neplatí některá pravidla, nicméně pro tvoje pohodlí doporučuji lodičky na středně vysokém podpatku s uzavřenou patou a špičkou. Na vysokém podpatku by tvoje nožky zbytečně trpěly a bez podpatku se některé taneční kreace nám ženám zase nedělají tak dobře. Pokud nechceš příliš přemýšlet nad výběrem, ale stále chceš být stylová, neprohloupíš s jednoduchými černými lodičkami. Lesklý vzhled působí luxusně a hodí se na společenské akce.


Vices lodičky Must have

Pokud máš však barevně výraznější šaty, není důvod se u výběru botiček krotit. Retro lodičky totiž působí úchvatně a noblesně za každé situace.


Banned retro lodičky Mary Jane

Taneční si užij stylově!

Máš z tanečních obavy? Tak to rozhodně nemusíš. Jsou tady totiž hlavně od toho, aby se člověk pobavil. Pro nás ženy jsou jistě příjemné v tom, že se v nich můžeme módně vyřádit a koupit si zase něco nového do šatníku. Nepraktické jsou do tanečních dlouhé róby a vše, v čem se člověk po chvilce cítí nepohodlně. Všechny výše představené kousky z internetového obchodu POSHme.cz jsou na taneční ideální, tak neváhej a vybírej z kolekce DOLLY sukýnek, retro šatů a lodiček, které budeš chtít protancovat.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.