Styl a móda

Čeká tě dnes rande? A co na sebe?

Jsi pozvaná na první rande, trávíš hodiny a hodiny před zrcadlem a stále nevíš, co na sebe? Nic ti nepřipadá dostatečně dobré a tápeš?

Na podpatky se můžeš vykašlat

Pokud jsi spíš holka, co má ráda kecky a trička, nesnaž se napasovat do role manekýny. Vyčisti svoje nejlepší tenisky, dej do nich nové tkaničky a vezmi si k tomu klidně nějaké pohodlné tričko a džíny, pokud je tohle tvůj styl. Hlavní je cítit se v oblečení sebejistě, čehož nikdy nedocílíš, pokud se na rande doklopýtáš na vysokých podpatcích, na které nejsi zvyklá, nebo pokud si na sebe vezmeš příliš těsné oblečení. Drž se raději ozkoušených věcí, u kterých víš, že je ti v nich dobře a zároveň v nich hezky vypadáš. Nové ještě nenošené outfity nech raději doma. Nerada bys v půlce rande řešila špatně odstřiženou škrábající cedulku nebo nedořešenost střihu.

Být sama sebou je cesta k úspěchu
zdroj: staticflickr.com

Neodhaluj se příliš

Pokud není kluk nějak úchylný, pravděpodobně tě nebude chtít hned na prvním rande vidět skoro ve spodním prádle. Ponech mu dostatek místa pro fantazii . tak, že se budeš držet jednoduchého pravidla – buď ukázat nohy, anebo dekolt. Pamatuj, na svém prvním rande chceš vypadat přitažlivě, ne lacině.

Buď sama sebou
Buď ukazuj nohy, nebo dekolt
zdroj: staticflickr.com

Přemýšlej o místě

V neposlední řadě bys měla u prvního rande vědět, kam to vlastně jdete. Zamíříte na romantickou procházku zasněženým městem, sednete si do lepšího podniku na víno, nebo se budete snažit vylézt umělou stěnu? To jsou všechno faktory, které bys měla zvážit a vybrat tak oblečení, jaké ti bude v dané situaci nejpohodlnější.

Přemýšlej o místě
Obleč se podle příležitosti
zdroj: staticflickr.com

Lichoť svojí postavě

Jestli víš, že ti určitý střih nebo barva sluší, neboj se do toho jít. Pokud si opravdu nejsi jistá, požádej některou ze svých kamarádek, aby ti s výběrem správného oblečení pomohla. Lidé, kteří nás pozorují zvenčí obvykle dokážou lépe určit v čem vypadáme opravdu dobře.

Lichoť svojí postavě
Vybírej co ti nejvíc sluší
zdroj: staticflickr.com

Vyfikni se

Neváhej strávit v koupelně více času než obvykle. Pomůže ti to cítit se lépe. Před oblékáním se osprchuj a pak třeba použij zvláčňovací mléko. Vyčisti si zuby dentální nití, vykloktej ústní vodu, ostříhej si nehty. Až budeš oblečená, decentně se nalič. Pokud make-up moc nemusíš, omyj si obličej jen pleťovou vodou. Vlasy si vyčeš do jednoho ze svých ozkoušených účesů, aby se ti během rande účes úplně nerozpadl. Stačí jen něco jednoduchého, třeba vyžehlit si vlasy nebo nakroutit konečky a jinak je nechat volné. Nanes na sebe trochu parfému. Ale s mírou! Nechceš aby se tvůj společník udusil. A zapamatuj si, že oblečení, vlasy a make-up tě báječnou společnicí neudělají, je to tvoje osobnost, která musí projevit své kouzlo.

Vyfikni se
Dej si na čas a vyfikni se
zdroj: staticflickr.com

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.