Styl a móda

Buďte rebelem, jehož svět potřebuje

To, co by se v minulosti mohlo zdát podivné a nevhodné je dnes moderní. Čím více se odlišujete, tím více jste zajímavým a stylovým. Často se chceme vyčlenit z davu právě kvůli tomu, abychom vyjádřili sebe sama a své vidění světa, či společnosti. Dokážeme to prostřednictvím maličkostí a v mnoha případech i kousky oblečení, které se během dne ukáží jen párkrát. Může jít o barevné ponožky či kalhotky, boxerky, trenýrky, tílka apod. Všechno jsou to části oděvu, které odhalujeme především jen tím nejbližším nebo jen na krátké časové úseky i širšímu okolí.

Proč zvolit veselé barevné ponožky?

Dnes již nejsou zajímavostí ani tak barevné ponožky, jako spíše dvě ponožky, které se odlišují a zároveň tvoří dokonalý pár. Proč byste měli svůj ponožkový šatník rozšířit právě o takové kousky? Výhodou je, že při praní se již více nebudete muset trápit s hledáním. I když jsou jednotlivé veselé ponožky rozdílné, díky barevnému tónu se velmi snadno najdou i samy. Vaše rána se ponesou v mnohem klidnějším duchu, protože už nebudete shánět druhou ponožku. Mimo jiné, tyto barevné ponožky jsou alespoň takovým malým rebelstvím, na které jsou nositelé ponožek pyšní. I díky tomu se dokáže posílit sebevědomí a celý pracovní či studijní den se nese v mnohem lepším nasazení. Ačkoli jsou to skutečně pouze barevné ponožky, více odvahy dodají i introvertnějším typem lidí. Koupit můžete takové ponožky nejen sobě, ale i svému partnerovi. Vyrábějí se dokonce veselé barevné ponožky v maličkých číslech, takže pokud jste rodiči, potěšit můžete i své dětičky. Budete mít další věc, která je jen vaše a můžete se z ní společně těšit. Nevěřili byste, kolik radosti takto můžete do vaší rodiny a vztahů přinést. Samozřejmostí je, že takové ponožky stylově ozvláštní váš outfit. Jednoduše řečeno, dodají mu šmrnc. Nad všemi těmito benefity kraluje jeden krásný odkaz. Rozdílné ponožky symbolizují ponožkové výzvu, která souvisí s lidmi, kteří se narodili s Downovým syndromem. Takže kromě toho, že vaše barevné ponožky odrážejí vás jako člověka, vyjádříte nimi také opravdu důležité a podstatné poselství. Takové jedinečné barevné ponožky najdete na e-shopu Dedoles nebo také v jejich kiosku, kde si je můžete ohlédnout a vybrat ty, které vám nejvíce padnou do oka. Mimo jiné jsou tyto ponožky vyráběny z recyklované bavlny, takže jejich koupí pomáháte chránit a podporovat naši planetu a životní prostředí. Uvědomujete si kolik dobrých skutků dokážete udělat jen díky koupě ponožek?

Spodní prádlo, které vám zlepší náladu

Dedoles kromě ponožek nabízí vtipné kalhotky pro ženy, ale také veselé boxerky a trenýrky s humorným potiskem pro muže. Opět si umíte nakombinovat nákup tak, abyste společně s partnerem ladily a vychutnávali si společné chvíle v takovém speciálním spodním prádle. O kvalitě používaných materiálů není pochyb, kalhotky jsou příjemné na nošení a šetrné k vaší pokožce. Totéž platí pro pánské spodní prádlo. Podobně jako barevné ponožky, i kalhotky mohou být vaší formou rebelství a zlepšovákem nálady. Tak proč si takovýmto jednoduchým způsobem neulehčit život? Oblečení už více nemusí být jen kusem látky, které zahalí vaše tělo. Dejte mu hlubší význam.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.