Styl a móda

Aktuálně žhavé boty, které budou tvým nožkám perfektně slušet

Víš, jaké boty jsou právě teď IN? Do čeho se obout, aby tvé nožky byly sexy a v pohodlí? Na koupi letních bot máš nejvyšší čas. Vlastně už pomalu můžeš vybírat kousky, které rozšíří tvou sbírku v zimě nebo na podzim.

Vyletněné boty, které budou tvým nožkám perfektně slušet

Základní instrukce pro tvůj sty

Vysledovala jsem pro tebe trendy pro rok 2014. Letos zažívá velký comeback modrá barva, pokud je tedy tvá oblíbená, rozhodně si pořiď nějaké botky v tomto odstínu. Klasikou samozřejmě i nadále zůstávají černé a bílé dámské boty, frčí ale i červené odstíny, které zvýrazní každý, i úplně obyčejný, outfit.

V trendech vedou výrazné odstíny

Zdobení na dámské obuvi je nejčastěji ve stříbrném nebo ve zlatém metalickém odstínu, in jsou i lesklé kamínky nebo flitry. Trendy je dámská obuv s ostrou špičkou, která opticky prodlouží a zeštíhlí tvé chodidlo. Letos nemusíš nosit vysoké podpatky, pokud je teda nemiluješ, u bot se totiž dává důraz spíš na pohodlí.

Žabky a balerínky – ideální dámské boty na letní měsíce

Chystáš se vyrazit s přítelem k vodě nebo s kámoškou na nákupy do města? Bez pohodlných bot se v těchto případech rozhodně neobejdeš! K vodě jsou ideální volbou žabky, které rychle nazuješ i vyzuješ. Tyto dámské boty si můžeš pořídit v celé škále barevných odstínů a na www.moderni-boty.cz navíc i za super cenu. Jelikož jsou gumové, vůbec nevadí, když v nich vběhneš do vody. Navíc je i snadno omyješ od písku a dalších nečistot.

Bílé žabky

Chystáš se na nákupy do města? Nazuj si na své nožky pohodlné baleríny v dívčím stylu. Nosí se černé, bílé, zelené, šedé, růžové i modré. Nejlépe budou vypadat tehdy, když je sladíš se svou sukní, s kraťasy nebo s letním topem. Zvolit můžeš i nějaké výraznější boty, které celý tvůj outfit rozzáří. Zajímavou alternativou k balerínám jsou barevné tenisky, které využiješ jak na chození po města, tak i na procházky do přírody nebo na sportovní aktivity.

Vyletněné boty, které budou tvým nožkám perfektně slušet

Pěkné kozačky a kotníčkové boty do podzimního bláta

Léto je sice v plném proudu, to ti ale nemusí bránit ve výběru bot na podzim a zimu. Pokud jsi loni sháněla bez úspěchu pěkné kozačky, teď máš skvělou šanci je pořídíš. Do obchodů se pomalu dostávají nové kolekce, takže můžeš vybírat, dokud ještě nejsou přebrané velikosti. V aktuálních trendech vedou hnědé a černé kozačky na nižším podpatku, které pohodlně sladíš s teplým kabátkem i s hřejivou zimní bundičkou. Můžeš samozřejmě sáhnout i po vysokých jehlách. Obzvlášť pokud seš malá, budeš určitě ráda, že ti přidají pár vytoužených centimetrů. Stačí se podívat na www.moderni-boty.cz a uvidíš, že si snadno vybereš. Ostatně právě teĎ je sezóna, kdy se při výběru bot můžeš doopravdy skvěle bavit!

Kozačky

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.