Styl a móda

Blýskni se v létě! Vybíráme ty nejhezčí šperky pro milovnice stylu

Šperky patří k neodmyslitelným doplňkům, ale pouze málo žen si uvědomuje, že i šperky je vhodné střídat společně s ročními obdobími. Čím se můžeš blýsknout během letních měsíců a jak šperky kombinovat s outfitem?

Bronzová pokožka a zlaté šperky

Krásně opálená pokožka je sama o sobě velmi atraktivní a přitažlivá. Přeskočíme rady na téma zdravé opalování a podíváme se raději na to, jak tvůj letní look ještě více vyzdvihnout prostřednictvím šperků. Obrovským hitem jsou zlaté náušnice v podobě kruhů, u kterých můžeš vybírat z celé řady velikostí a tvarů. V létě rozhodně doporučuji drobnější modely. Skvěle si rozumí se vzdušnými šaty v pastelových barvách a luxusními topy.

Blýskni se v létě! Vybíráme ty nejhezčí šperky pro milovnice stylu

Milá ozdoba na procházky i k bazénu

Odkryté nožky volají po nějaké netradiční ozdobě, kterou si můžeme užívat pouze v létě. Nechybí ti ve sbírce náramky na nohu? Jsou velmi hezké a dámský kotník se díky nim stává středem pozornosti. Jednoduchý zlatý řetízek na nohu ti bude dělat společníka jak na procházkách po městě, tak na lehátku u vody. V druhém případě pouze doporučuji dávat pozor na to, abys náramek omylem neztratila. Byla by to obrovská škoda! K náramku na nohu je vždy fajn zvolit odpovídající obuv, v balerínkách či luxusních žabkách nemůžeš šlápnout vedle.

Náramek na nohu

Jak se třpytí rubín?

Ve světle slunečních paprsků dokonale vyniknou krásné velké kameny, které se vsazují do řady různých šperků od zlatých náušnic po stříbrné prsteny. Stříbrné šperky můžeš vybírat podle stylu, ale pokud věříš v sílu přírody, můžeš vybírat také na základě významu jednotlivých kamenů a jejich léčivých účinků. Například takový rubín dodává energii a rovnováhu, akvamarín má celkový účinek na svaly a ručně navlékaný náhrdelník s hemimorfitem podporuje snižování hmotnosti.

Šperky s kameny

Zásnuby v létě jsou romantické

Léto nejsou pouze chvilky někde u vody, ale také jedna svatba za druhou. Cítíš, že tě na nějaké romantické večeři chystá partner požádat o ruku? Nenápadná zmínka na téma zásnubní prsteny není na škodu, ba právě naopak. Zásnuby by v ideálním případě měly proběhnout pouze jednou v životě, tak proč nedostat v létě prstýnek, po kterém toužíš. Oblíbené jsou zlaté prsteny se zirkony, které vypadají velmi luxusně, ale zároveň stále cenově dostupné.

Zásnubní prsten

Když se toužíš blýsknout

Léto je v plném proudu, tak neváhej a obohať vlastní styl o moderní šperk, se kterým si budeš toto roční období užívat ještě víc. Velký výběr šperků přináší internetový obchod ŠPERKY-NM. V něm najdeš jak všechny výše představené šperky, tak i další zajímavé kousky a v neposlední řadě i atraktivní slevy!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.