Styl a móda

Bez čeho nelze přežít léto? Bez jedné z těchto stylových kabelek!

Léto je v plném proudu a ty se chystáš vyrazit na výlety po městě, romantickou schůzku, nebo snad večírek pod širým nebem? Podívej se na poslední trendy ze světa stylových kabelek, díky kterým bude tvůj outfit k nakousnutí!

Dokonalá souhra

Doby, kdy každé ženě stačily pouze dvě univerzální kabelky, jsou naštěstí pryč. Aktuální módní trendy diktují, abys ke každému outfitu kabelku dokonale sladila. V praxi to neznamená mít sto kabelek, ale umět si vybrat takové modely, které se ti budou hodit pro více příležitostí. S tím je však spojena i jedna opravdu skvělá zpráva! Toto léto jsou v kurzu snad všechny možné tvary a velikosti kabelek. Jediným krokem vedle je námořnický styl, který dokáže být kouzelný, ale už ho bylo všude až moc. Mezi populární barvy patří červená, odstíny žluté a bílá, strach nemusíš mít ani z různých potisků.

Vybrala jsem pro tebe stylové kabelky z internetového obchodu www.stylovakabelka.cz, který je zde pro náročné zákazníky, ale i pro obyčejnou radost z nákupu. Z pestrého výběru renomovaných značek jsem vybrala celkem 3 velmi atraktivní modely odpovídající aktuálním trendům. Jaké kabelky to jsou?

Červená dámská kabelka DAVID JONES

Lakovaná červená kabelka je magnetem na oči a do atmosféry vášnivého léta se skvěle hodí. Díky větším rozměrům spolehlivě pobere vše důležité. U tohoto modelu oceňuji jeho luxusní vzhled, protože díky němu lze kabelku vzít i na večerní akce. Červená bude vypadat skvěle v kombinaci s černou, bílou a šedou.

Červená kabelka

Béžové psaníčko PIERRE CARDIN

Z béžové barvy mají některé milovnice módy strach, ale je to zbytečné. Toto béžové psaníčko je důkazem, že při správně zvoleném odstínu a stylu je i tato barva na doplňku velmi atraktivní a vhodná ke kombinaci se zářivě bílou a černou. Představ si, jak vyrazíš na procházku v bílém topu s tímto psaníčkem a hned je ti jasné, proč jsem tuto kabelku do výběru přidala.

Psaníčko

Bílo-modrá dámská kabelka MONNARI MON

Závěrem jsem do výběru chtěla přidat kabelku, ke které je prakticky povinnost vzít si nějaké krásné botky na podpatku. Takovou kabelkou je tato bílo-modrá krasavice. Její elegantní design mě ihned očaroval. Navíc si dokážu představit, jak skvěle se bude hodit k pouzdrovým šatům.

Kabelka

Jak si vybrat tu správnou?

Pokud si nejsi jistá, jak kabelky kombinovat s outfitem, neváhej sledovat BLOG obchodu www.stylovakabelka.cz. Těšit se můžeš jak na nové články o módě, tak právě na tipy týkající se vhodných kombinací oblečení pro různé příležitosti. Doporučuji to sledovat také facebook.com/stylovakabelka, protože právě na něm se dozvíš o novinkách v nabídce a dalších zajímavostech.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.