Styl a móda

Běhej stylově! Inspiruj se posledními módními trendy

Časy se změnily a při sportování už nejde jenom o to vydat se ze všech sil a udělat nějaký výkon. Chceme se bavit a chceme při tom taky vypadat dobře. Známe i takové, které neváhají jít do fitka v minisukni. Ty ale na to můžeš jít chytřeji. Podívej se, co nabízí nová běžecká kolekce adidas a inspiruj se stylem Taťány Kuchařové. Konečně kdo jiný, než populární modelka, by měl mít přehled o nejnovějších trendech.

Zářivé barvičky

Oblečení adidas přímo vyzývá k vrstvení a zajímavým kombinacím. V kolekci najdeš jak klasické černé a bílé kousky, tak jásavé barvy nebo stylové vzory. Jak dokazuje Táňa, nemusíš se bát využít více zářivých barviček v jednom outfitu. Oranžová podprsenka se nijak neruší s růžovými legínami a botami díky jednoduchému černému tílku. Navíc jednoduchý trik, kdy odhalíš barvu podprsenky, bude vždy působit sexy.

Podprsenka 999 Kč, tílko 649 Kč, legíny 1 199 Kč

Určitě zazáříš

V horkých dnech jsou šortky jednoznačnou volbou. Nenech se zlákat obyčejnou černou barvou tvých oblíbených a odvaž se trochu. Netradiční kombinace růžové a tmavě zelené vypadá skvěle a, i když outfit doplníš jednoduchým tričkem, určitě zazáříš. I když není vidět, nezapomeň na kvalitní podprsenku, aby sis běh mohla opravdu naplno vychutnat!
Tričko 1 499 Kč, šortky 749 Kč

Tričko 1 499 Kč, šortky 749 Kč

Trochu odvážné?

Obléknout se na běhání je občas kvůli rozmarům počasí dost náročné. Nad přeháňkami ale vždycky vyhraješ s lehkou bundičkou, kterou můžeš mít jinak uvázanou kolem pasu. Jít běhat jen v podprsence bez trička nebo tílka je možná trochu odvážné, ale kdy jindy než teď v létě si to budeš moci užít! Pokud se přece jen hodně stydíš, nech si rozepnutou bundu. Takhle vždy zaboduješ.

Bunda 2 799 Kč, podprsenka 999 Kč, legíny 1 199 Kč

Bunda 2 799 Kč, podprsenka 999 Kč, legíny 1 199 Kč

Nejen stylové, ale i pohodlné běhání

Kromě toho, že kolekce adidas vypadá naprosto skvěle, skýtá mnoho dalších výhod. Všechny kousky jsou plně funkční, to znamená, že využívají speciální střihy a materiály, aby ses při běhání cítila co nejpohodlněji. Dej sbohem neprodyšným bundám a bavlněným tričkům, ve kterých ti hrozí prochladnutí. Funkční technologie umožňují výrobu materiálů, které rychle odvádí pot od těla, kde se odpařuje a ty zůstáváš v suchu i při velké námaze. Jiné materiály tě navíc ještě při běhání ochlazují, což oceníš zejména nyní v letním parnu. Nakupuj na www.adidas.cz/shop

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Jojo, taky jsem si už pořídila pořádé oblečení na běhání. Dřív to byli obyčejné tepláky a tričko, ale už se mi zachtělo po něčem lepším. 🙂 Zvolila jsem právě kombinaci legín s krátkým topíkem zn. adidas 🙂 Supr komplet i s botama jsem sehnala na answear.cz 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.