Styl a móda

Bandaletky vás ochrání před odřednými stehny

I když se všeobecně tvrdí, že odřená stehna jsou problémem pouze žen s nadváhou, není to pravda. Ve skutečnosti rozedřená vnitřní stehna má většina žen, a to dokonce i ty, které jsou štíhlé. Jde o nepříjemný problém, který ženám znemožňuje léto si pořádně vychutnat. A zároveň je nutí inklinovat ke kalhotám, které pak nosí i v těch největších vedrech. Patříte mezi ně? A víte, že už nemusíte?

Konečně totiž existuje osvědčený trik, který dokáže vzniku odřených stehen zabránit. A nutno říct, že na rozdíl od jiných babských rad je tento konečně účinný. O co se jedná?

-Přece o bandeletky.

Co jsou to bandeletky

Bandeletky spatřily světlo světa v roce 2012, kdy si jejich vynález registrovala Julia Abasova. Byla to právě ona, která je původně vymyslela pro svou vlastní potřebu. Rychle si však získaly zájem žen z celého světa. U nás jsou však stále ještě žhavou novinkou.

V čem spočívá jejich kouzlo?

Bandeletky jsou stehenní pásy, které jsou vyrobeny z jemné pružné krajky, jež zlehka obepínají stehna. Na stehnech drží s pomocí dvou řad silikonových pásků umístěných uvnitř bandeletek. Ty zajistí, že bandeletky zůstanou na stejném místě po celý den. Pozitivní je i to, že jsou velice pěkné, svůdné a elegantní. Aby vám dobře padly, je však nezbytné, abyste si vybraly tu správnou velikost.

Jak na to?

Bandeletky jsou označeny podobně jako podprsenka písmeny od A po F.

A = obvod stehna 53-56 cm

B = 58-61 cm

C = 63-66 cm

D = 68-71 cm

E = 73-76 cm

F = 78-81 cm

V případě, že obvod vašeho stehna je na rozhraní dvou velikostí, zvolte menší velikost.

Jak o bandeletky pečovat

Bandeletky perte ručně ve vodě o teplotě maximálně 30 stupňů Celsia. Ideálně je perte v jemném šamponu anebo pracím prostředku určeného pro šetrné praní. Po vyprání je jemně vymačkejte a rozprostřete na rovnou podložku, aby uschly na vzduchu. V žádném případě je nedávejte do sušičky.

Kde si mohu bandeletky zakoupit?

Ověřeným obchodem, jež nabízí kvalitní bandeletky, je Luxusnipradlo.cz.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.