Styl a móda

Ammolite je kámen plný mystiky, který zdobí ty nejoriginálnější šperky

Každá žena touží po jedinečném šperku, který bude do jejího života přinášet pozitivní energii a štěstí. Kde takový šperk hledat?

Drahý kámen obsahující všech sedm barev duhy

V dřívějších dobách byl každý šperk originál a žena, která ho nosila, se mohla chlubit něčím, co ostatní ženy neměly. Dnešní dny nahrávají sériové výrobě, a proto působí šperky s kamenem Ammolite jak z jiného světa. Proč? Protože každý šperk má jedinečnou strukturu, tvar a zpracování.

Ammolite je drahý kámen, jehož jediné naleziště má být v průběhu následujících 15 let vytěženo. Pokud věříš v sílu kamenů, určitě tě bude zajímat, že právě Ammolite posiluje vůli žít a podporuje lidskou psychiku. V mnohých náboženstvích a kulturách hraje Ammolite velmi důležitou roli. Podle mnohých vstřebává kosmickou energii a majiteli přináší do života radost, moudrost a prosperitu. Při pohledu na kameny uvidíš, že mohou obsahovat všech sedm barev duhy. Nejčastěji mají broušené Ammolity červenou nebo zelenou barvu. Již na první pohled jsou okouzlující.

Šperk konečně nejen pro okrasu

Šperk s Ammolite, které můžeš zakoupit na stránkách internetového obchodu Ammolite.cz, vyrábí ostřílený tým českých specialistů v oboru zlatnictví a klenotnictví. Kamen je zasazen ručně za použití tradičních nástrojů a pokud máš chuť otestovat trpělivost a preciznost klenotníka, můžeš si vybrat samostatný kámen z nabídky a nechat si vyrobit šperk přesně podle vlastních představ. Sama se tak podílíš na návrhu! Šperk pochopitelně nemusí být určen jen tobě, může to být také velmi vzácný a originální dárek. Pokud se pro šperk s Ammolite rozhodneš, určitě doporučuji podívat se na informace týkající se výroby a údržby.

Náušnice Ammolite

Když toužíš po jedinečnosti

Ammolit rozhodně nepatří k běžně dostupným drahokamům, které by byly rozšířené. Jedná se spíše o raritu – krásnou a magickou. Práce s tímto kamenem vyžaduje obrovskou péči a odbornou znalost. I když není rozšířený, již nyní inspiruje přední americké návrháře a designéry šperků. U nás v České republice obdivuje krásu kamene zatím pouze hrstka vyvolených, nicméně například v Japonsku je velmi populární díky tomu, že jeho účinky vyhledávají léčitelé Feng-šuej. Nech i ty působit jeho pozitivní energii na tvůj život a udělej si radost šperkem, který k tobě bude již navždy patřit.

Ammolite

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.