Styl a móda

All I want for Christmas is … čistá radost a rty k zulíbání

Není nic krásnějšího než vykouzlit úsměv na rtech milované osobě. Limitované vánoční edice balzámů na rty eos™ jsou pro tyto kouzelné okamžiky přímo stvořené. Dokonalá péče a čistá radost, které rozzáří úsměv.

Zimní péče o rty

V zimě je hebká pokožka rtů obzvláště namáhaná kvůli častým a prudkým změnám teplot při přecházení z venkovního chladu do vysušeného vzduchu ve vytopených místnostech. Balzámy na rty eos™ poskytují pokožce rtů přírodní péči, neobsahují minerální oleje, parabeny ani lepek. Intenzivně zvláčňují a udržují rty krásně měkké. Jejich složení je bohaté na vitamíny s antioxidačními vlastnostmi, bambucké máslo a přírodní oleje. Dvě limitované edice ve vánočním balení jsou sladkým dárkem, který se  postará o úsměv zvenku i zevnitř.

Limitovaná edice eos™ bio vanilka – vánoční edice kombinuje prvotřídní pečující složky balzámu na rty eos™ s vůní a chutí vanilky. Teplá, typicky sladká, hebce smetanová vůně vanilky navozuje dobrou náladu.

V prodeji od listopadu v síti parfumerií Douglas, dm a Rossmann. Doporučená cena: 169 Kč.

Limitovaná edice eos™ sváteční trio – radost na třetí způsobí vánoční set tří neodolatelně lahodných balzámů na rty eos™. Celosvětové novince s vůní a chutí lesních pldů (Wildberry) zdatně sekunduje jemný medovo-jablečný balzám (Soft Honey Apple) s novým složením pro viditelně hebké rty  Visibly Soft a svůdně lákavý mučenkový balzám na rty (Passionfruit). Rozzáří jiskry v očích i úsměv na rtech.

V prodeji od listopadu v síti parfumerií Douglas, dm a Rossmann. Doporučená cena: 507 Kč.

NOVINKA – balzám na rty „Visibly Soft“

Složení balzámu na rty „Visibly Soft“ vyživuje pokožku rtů ještě intenzivněji než klasický balzám na rty eos™. Ještě větší podíl přírodních olejů, bambuckého másla a vitamínu E s antioxidačními účinky se postará o okamžitý viditelný efekt na suchých rtech. Na rozdíl od klasických balzámů obsahuje navíc vitamín C. Ten usnadňuje přirozenou exfoliaci pokožky a podporuje tvorbu kolagenu, čímž pomáhá pokožku v okolí rtů zpevňovat a mírnit projevy předčasného stárnutí. Balzám na rty má přírodní složení, neobsahuje vazelínu ani parabeny a rovněž je bezlepkový.

Čím jsou balzámy na rty eos™ mimořádné?

  • 100% přírodní & s bio certifikací USDA (vyrobené z  95% z certifikovaných bio surovin)
  • neobsahují vazelínu ani parabeny
  • revoluční kulový tvar balzámu lehce klouže po rtech
  • Soft Touch úprava obalů v zářivých barevných odstínech

Hlavní složky:

  • ·Jojobový olej – poskytuje dlouhotrvající hydrataci
  • Bambucké máslo – hydratuje, zjemňuje, vyživuje
  • Vitamín E – pečuje a chrání díky antioxidačním účinkům

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.