Styl a móda

Aktovky: Trend, který si zamiluješ

Aktovky ovládají ulice – a není se čemu divit. Sluší totiž opravdu každému a rozhodně ozvláštní i ten nejnudnější outfit. Otrhaný batoh na notebook nech doma. Nudnou černou kabelku pověs na hřebík. Jsou tady trendy jarní aktovky!

Zabrus do pánského šatníku

Pánský styl je zpět! A je jedním z nejžhavějších trendů sezóny. Takže se neboj zabrousit do pánského stylu a obléct oblek, kravatu nebo třeba vestičku. A do ruky popadni aktovku, celý vzhled korunuj rudými lodičkami a můžeš vyrazit na přehlídkové molo.

Nebojte se, doplňky a oblečení v pánském stylu seženeš i v dámské sekci. Dámské aktovky v pánském stylu jsou inspirovány pánským stylem, ale zachovávají si to nejlepší z vlastností každé kabelky. Jsou totiž praktické, stylové a každému looku dodají zcela nový rozměr.

Tip: Až budeš aktovku vybírat, vždy si vybírej podle materiálu. Měla by být pevná a vydržet i větší zátěž v podobě častého přenášení dokumentů či laptopu. Kožená aktovka je sice větší investice, ale na oplátku ti bude sloužit mnoho let. Přečti si, jak správně pečovat o koženou aktovku.

Super tip na trendy dárek k Vánocům:

Padnoucí oblek šitý na míru, pásek sladěný a botami, stylová košile a zajímavý doplněk – nadčasový pánský styl, který nemůže nic pokazit. Nebo může? Takový outfit vyžaduje důraz na detaily a třeba jen sportovní batoh celkový dojem pokazí.

Elegantní a vkusná aktovka dokonale doplní každý pánský šatník. Pánské aktovky patří k nadčasovým trendům, které se nyní opět vracejí na výsluní a ať už ji pořídíš svému milému, nebo třeba tátovi, určitě mu uděláš radost. A bude mu to zatraceně slušet!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Tenhle styl miluji. To bych si vybrala a určitě ne jenm jednu. Moc hezké jsou. Škoda jen,že si je člověk nemůže takhle na dálku osahat 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.