Styl a móda

8 důvodů, proč si pořídit do města kolo

Nemáš chuť vyrazit do města na stylovou, zábavnou a v neposlední řadu zdravou projížďku na kole? Podívej se na 8 důvodů, proč si kolo do města pořídit!

1. Kolo je skvělý módní doplněk

Jakmile vám neladí k očím jen top, ale i kolo, tak to jste teprve mistryně módy! Stavba kol na míru od značky Kolos vám umožní vytvořit si bicykl svých snů, který přesně sedne vašemu stylu.

2. Ležérní jízdou na kole spálíte 1 100 kJ za hodinku, sezením jen 330!

Zatímco vysedáváním za volantem, v tramvaji, autobuse, trolejbuse či vlaku spálíte jen 330 kJ, jízdou na kole (a to ještě v rekreačním tempu) zvládnete víc jak trojnásobek! A to je pěkný start do dne!

3. Protože kolo vám budou všechny kamarádky závidět

Stylové retro kolo je snem každé pravé dámy. Pěkně prohnutý rám, ve větru vlající sukně, ladná jízda, no není to sen každé milovnice romantických filmů?

4. Kolo mají rády i hollywoodské hvězdy!

Těžko si představit hvězdy z červených koberců, jak šlapou na kole, ale věřte nebo ne, i Angelina Jolie si čas od času vyrazí na bicyklu a třeba i s dětskou sedačkou a jednou ze svých ratolestí.

8 důvodů, proč si pořídit do města kolo

5. Při jízdě se můžete kochat okolím

Když pádíte autem předpisovou rychlostí, těžko se vám naskytne příležitost pořádně si prohlédnout toho fešáka, co jde zrovna po chodníku. Na kole je to lehké, stačí chvíli nešlapat, pěkně se pokochat, ladně pohodit vlasy… No však to znáte.

6. Děláte něco pro přírodu

Jakmile vás do ekologie zapálený známý nařkne z toho, že nic neděláte pro svět, hned máte argument.

7. Je to zadarmo!

Když jezdíte na kole, ušetříte za palivo a za jízdenky. Komu by se nelíbilo takhle jednoduše získat peníze na slevy nebo na ty vysněné letní šaty z nové kolekce?

8. Už nikdy nezmeškáte díl seriálu kvůli dopravní zácpě

Taky se vám stalo, že jste nutně potřebovali vědět, jestli se On a Ona dají zase dohromady, ale uvízli jste v nějaké nesmyslné frontě a pak jste strávili večer na internetu hledáním, jak to vlastně dopadlo? To vás s kolem trápit nemusí. Bicykl je totiž mistrem akrobacie a prokličkuje všude!

Pořád se ptáte proč? Šlapat je v módě, šlapat je zdravé, šlapat je cool! Tak rychle do sedla a vyšlápnout do města, dámy!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.