Styl a móda

7 případů, kdy se ti legíny šeredně pomstí

Legíny jsou poměrně běžná součást šatníku a v posledních letech můžeme sledovat jejich rostoucí popularitu. I tak je ale několik případů, kdy jejich nošení může nepěkně ublížit na kráse.

1. Průhledné legíny z trhu

zdroj: imgur.com

Levnější legíny jsou často průhledné a nedokáží zakrýt světlejší kalhotky. Pokud máš k tomu navíc své dny, tak jsou legíny doopravdy hodně špatná volba.

2. Extravagantní potisky

zdroj: imgur.com

Všemožné potisky na legínách hodně letí, ale co vypadá cool na modelce, nemusí být už tak v pohodě na veřejnosti. Zde určitě záleží na tom, jak moc tě těší zájem okolí.

3. Tělová barva se nehodí

3
zdroj: imgur.com

Pokud chceš vypadat z dálky tak, jako bys na sobě neměla žádné kalhoty, je tělová barva ta správná volba. Jinak bych ale raději vsadila na nějaké klasické odstíny.

4. Výlet za erotikou

4

Cvičení v legínách se mění v erotickou podívanou, protože dokonale obtažené kalhoty v kombinaci s pružnou látkou opět nezakryjí skoro nic. Výhoda nebo ne?

5. Nic pro muže

5

Pochopitelně jsou tady i mužské legíny, které mohou navíc imitovat běžné kalhoty. Co na to říkáš, líbí se ti v nich vtipný moderátor Conan O’Brien?

6. Dělají velbloudí palec

6

Zařízlé legíny pěkně odhalí tvojí broskvičku a vytvoří tzv. velbloudí palec, proti kterému ale existuje vtipná ochrana. Pokud chceš balit kluky ve fitku, tak neváhej.

7. Jen pro dokonalé postavy

7

Pivní vzor vypadá dobře na hubené modelce, ale dokážeš si představit, že se v takových legínách objeví na akci holka s nadváhou? Legíny prostě nedostatky neodpouští…

3 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

  • Všechny legíny jsou zlo,pokud s nimi majitelka neumí. A v legínách s krátkým trikem nemá sexy zadek nikdo,ani hubená holka.nemluvě o velbloudím prstu. Takže legíny jedině s něčím dlouhým přes rozkrok,jinak je to na blití (pardon dámy).

    • Naprosto s tebou souhlasím. Opravdu mě nenadchne pohled na holku s krátkým trikem co má k tomu takové legíny, že má úplně oplou prdel (velbloudí palec). Není to nic pěknýho. Takže když legíny tak s něčím dlouhým přes prdel.

  • Mě se líbí legíny všeho typu a určitě si nemyslím že by měl být zadek zahalen, právě naopak. A ta trojka tady, je skvělá, sexy, to ood legín očekávám 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.