Styl a móda

5 tipů na měkké dárky, které určitě potěší

Určitě to sami znáte ze svého dětství, kdy jste se horzili toho, že pod stromečkem najdete zase nějaký “měkký dárek”, který v lepším případě představoval kus oblečení, který se vám nejen hodí, ale také dobře vypadá, a v tom horším případě vás čekaly ponožky nebo ručně pletený svetr od babičky. My zde pro vás máme 5 tipů na dárky, které jsou nejen praktické, ale také zaručeně potěší.

Tip: Dárky vybíráme z obchodu AboutYou.cz, pokud tento fashion store ještě neznáte, tak si můžete přečíst recenzi na About you nebo využít slevový kód About you pro výhodnější nákupy.

Peněženka Bellroy

Peněženky od této Australské značky se vyznačují svým tenkým profilem, který okamžitě zaujme. Sice se nejedná o nejlevnější peněženky, ale obdarovaného jistě potěšíte, kvalitní zpracování peněženky Bellroy z pravé kůže vydrží dlouhé roky, aniž by ztratilo cokoliv ze své původní krásy. Pravda, nejedná se o “měkký dárek” v tom pravém slova smyslu, ale i přesto potěší.

Klub pánů z ponožkovic

Klub pánů z ponožkovic je zajímavý český projekt, kdy po zakoupení členství každý měsíc získáte jedny ponožky, které jsou zasílány poštou všem členům. Za zmínku rozhodně stojí vtipný průvodní dopis, který budoucího majitele ponožek v křiklavých a pestrých barvách zaručeně rozesměje.

České rukavice z Dobříše

Kvalitní kožené rukavice nikdy nevyjdou z módy a v chladných podzimních a zimních dnech dokáží spolehlivě udržet ruce v teple. O to více pak hřeje pocit, že podporujete České výrobce z Dobříše pod značkou NAPA a že kvalitní řemeslná práce stále žije. Rukavice z Dobříše navíc ani nezruinují vaši peněženku (Bellroy), oproti jiným konkurenčním koženým rukavicím jsou relativně levné.

Hezká košile

S hezkou košilí nelze urazit. Košile se stále více vracejí do módy a lze je nosit téměř ke všemu. Ať už zvolíte košili upravenou na míru od české značky LePremier nebo jakoukoliv jinou, jistě si předem dobře zkontrolujte míry, aby košile obdarovanému dobře sedla. Rozhodně také stojí zato věnovat pozornost tomu, zda má vybraná košile i knoflíčky pod límečkem, protože tyto dva nepatrné knoflíky dokáží její vzhled na postavě posunout o několik úrovní výše.

Pravé Levisky

Džíny značky Levis jsou stále jakýmsi symbolem Ameriky a spousta z nás si chce stále splnit své dětské sny a nějaké hezké Levisky mít ve svém šatníku. Ačkoliv se nejedná o nejlevnější značku džín, kvalitou svoji vyšší cenu snadno doženou. A především se jedná o ikonu!

3 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Já jsem si přes http://kuponozdroj.cz/ sehnala slevový kupon na 25% slevu do eshopu aboutyou, což je podle mě dost výhodné, takže jsem neváhala a nadělila si pár nových kousků o šatníku jako vánoční dárek už teď. Doufám, že mi na to pak rodiče taky něco přispějí.

  • Myslím si, že dobré tipy na dárky. Já osobně jsem toho názoru, že aby si člověk dárek mohl opravdu užít, tak je teda asi nejdůležitější, aby dorazil včas. Právě v tomto ohledu se mi tyto Vánoce dost osvědčila tato kurýrní služba Praha: http://www.intimekuryr.cz/ Ti mi totiž dárky doručili ještě dřív, než jsem předpokládala. 🙂

  • Myslíte, že je dobrý dárek pro přítele alkohol? jsme spolu teprve chvíli a vím, že má rád dobrý a kvalitní alkohol, jen si nejsem jistá jestli se ho to nějak nedotkne nebo tak..Přemýšlela jsem, že bych mu dala tento https://www.warehouse1.cz/zacapa-23-centenario-rum-tuba-6×0-7l-40 četla jsem, že je docela exkluzivní ale nevím jestli ho to potěší nebo si bude myslet, že z něj dělám alkoholika..

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.