Styl a móda

5 tipů na dámské boty, které tě ohromí

Sháníš nové boty? Chceš, aby byly velmi elegantní a zároveň praktické? V tom případě pro tebe máme několik tipů, které můžeš během rozhodování využít.

Boty s puncem kvality i originálního vzezření

Dámské boty jsou praktickým módním doplňkem. Totéž by šlo samozřejmě napsat rovněž o pánské obuvi, nicméně většina mužů na svých botách zase tolik nebazíruje, ačkoli se najde mnoho výjimek. V každém případě se zde zaměříme na pět značek obuvi, které patří v této oblasti k nejspolehlivějším!

  • Boty Converse. Tradiční značka obuvi s tradiční hvězdou ve znaku. K dispozici máš především plátěnky, které se hodí prakticky kamkoli. Prohlédni si tedy elegantní a praktické boty Converse a vyber si ty, jež ti padnou do oka.
  • Boty Geox. Už jsi slyšela sousloví: „Bota, který dýchá“? Pokud ne, tak věz, že je řeč o obuvi značky Geox. Sháníš-li tedy boty, jež budou především prodyšné, můžeš přestat hledat. Jedinečný styl navíc rovněž není na škodu.
  • Boty Tommy Hilfiger. Další značka, která je známá po celém světě, a to díky svým šatům a obuvi. Ta je originální každým coulem. Jestliže o ně máš zájem, boty Tommy Hilfiger na Eobuv.cz pořídíš za fantastické ceny!

5 tipů na dámské boty, které tě ohromí

  • Boty Vans. Hledáš kvalitní skateovou obuv? Potom ti doporučujeme vybírat mezi botami Vans. Ty tě ohromí nejen svým moderním vzhledem, ale také jedinečnou praktickou stránkou. Hodí se tedy pro nejrůznější aktivity.
  • Boty Tamaris. Na závěr jsme si nechali značku, která se specializuje na dámskou obuv a doplňky. Vybírat tak lze snad ze všech typů bot, jejichž design je navíc ve většině případů velmi originální. Zkrátka ideální kombinace.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.