Styl a móda

5 nezbytných kousků v šatníku

I když to se to během posledních dnů nezdálo, léto klepe na dveře, a proto můžeme bundám brzy zamávat. Jak přichází léto, máme mnohem lepší náladu a nakupování je jednou z těch báječných činností, které jsou za sluníčka prostě příjemné. Víš ale vůbec, které věci by ti neměly do léta chybět v šatníku? Pojď se se mnou inspirovat!

1) Burberry trenčkot

Vzhledem k tomu, že všichni předpokládáme, že nás v létě bude těšit sluníčko a teplo, může nás počasí občas nepříjemně překvapit. Navíc teplné letní noci mohou sem tam zakolísat a změnit se v chladivé. Proto je velmi důležité mít ve své skříni stylový a perfektně padnoucí trenčkot – třeba ten od Burberry. Kupříkladu tento je tak netruální,a přesto trendy laděný, že ho můžeš nosit prakticky s čímkoliv. Je jasné, že většina z nás asi na kabátek Burberry nebude mít dostatek financí, proto si můžeš pořídit alespoň nějaký podobný. Jakmile se v létě spustí méně přijemná studená sprcha, vytáhni ještě deštník a budeš šik i za deštivého počasí.

2) Nahé lodičky

Nic tak nezkazí tvůj outfit, jako když si vybereš špatnou obuv, proto je její výběr také dost důležitý. Letní sezóna nabízí širokou škálu oblečení i v těch nejdivočejších barvách, letí například holčičí růžová nebo šeříková. Asi by nebylo nejlepší, kdyby jsi takové jemné barvy kombinovala s tvrdými, jako je třeba černá nebo hnědá. Ujisti se proto, že budeš investovat do takových lodiček, které se hodí ke všemu – to jsou ty v barvě nude (neboli nahá). Co se módních značek týče, na tyhle lodičky se letos v létě zaměřil návrhář Michael Kors, a jsou dokonce i cenově dostupné. Je samozřejmé, že ani ty nemusíš mít právě od něj, ale klidně zabrouzdej po městě a pořiď si jakékoli levnější, ani nemusí být značkové. Tak hurá na hledání nahoty!

%CODE1%

3) Zářivá kabelka

Pokud se ti zdá, že tvůj outift je poněkud nudný, za každou cenu ho oživí kabelka zářivé barvičky. Rozhodni se pro takovou barvu, kterou nosíš často. Například pokud ujíždíš na růžové, klidně se rozhodni pro malé růžové psaníčko, nebo kabelku na řetízek. Letošní jaro a léto jsou jasné a zářivé barvy žhavým trendem, proto je tohle nejjednodušší způsob jak stylově zazářit. Letošní rok tuhle trendy věc představila na svém přehlídkovém mole značka Kate Spade.

4) Sluneční brýle

Každý módní outift potřebuje své velké sluneční brýle. Módní návrháři je tvoří ve všech tvarech, velikostech i barvách. Proto je snadnější najít takové, které dokonale padnou tvému obličeji. Pokud si ale myslíš, že ti jejich výběr bude dělat problém, zabrouzdej do obchodu či optiky, kde ti vyškolený personál poradí a pomůže najít ty nejvhodnější pro tvůj tvar obličej. V žádném případě se proto nestyď zažádat o pomoc a zkoušej tak dlouho, dokud nenajdeš ty pravé. Letošní rok letí sluňáky značky Chanel, které nikdy nevyjdou z módy. Ty si ale opět můžeš pořídit i levnější v mnoha obchodech či optikách.V létě se tak ochráníš před slunečním zářením a zároveň budeš trendy.

5) Malé bílé

Tak tento pojem je spíše známý jaké “malé černé”, ale není na škodu to použít i u šatiček, které jsou bílé. Bílá barva je taktéž barvou sezóny, a zároveň je to nejlepší způsob, jak předvést své opálení. Právě “malé bílé” můžeš kombinovat s kabelkou jasné barvy a podpatky. Nemusíš se bát, že by jsi vypadala nenápadně, protože tohle je trend, ve kterém tě letos jen tak někdo nepřehlédne. Tak utíkej do obchodů jako je například H&M, která ve své kolekci Conscious nabízí mnoho takových šatečků.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.