Styl a móda

4 tipy, jak nosit zkrácené kalhoty

Co se zrovna nosí? To je otázka, kterou si pokládají zejména ženy předtím, než odchází do obchodních center na velké nákupy. Ženy jsou mistryněmi v nakupování a moc dobře se v módě orientují, přesto se však těsně před vyražením do obchodních domů ujišťují o tom, co se nosí, co je in a do čeho tedy mohou investovat.

Kromě kabátů dlouhého střihu a retro šatů se dnes nosí hlavně zkrácené kalhoty, jako jsou dámské kalhoty Wrangler nebo dámské kalhoty HIS. Otázkou však je, jak tyto kalhoty následně nosit, pokud si je přinesete z obchodu domů nebo nakoupíte na oblíbených e-shopech jako Jeanscentrum.cz.

Jedna věc je investovat do oblečení, které se dnes nosí, druhou věcí je vědět, jak daný kousek nosit. Mnohé ženy si jen kupují to, co viděly v časopisech o módě, bohužel jim daný model leží následně ve skříni, protože nevědí, jak ho kombinovat.

Zkrácené kalhoty Wrangler, HIS nebo zkrácené kalhoty jiných značek si však nezaslouží, aby ležely ve skříni. Přejí si být nošeny a viděny, proto poradíme, jak zkrácené kalhoty nosit.

S mokasínami

Zkrácené kalhoty se nosí zásadně s pohodlnou obuví. Pokud chcete vykouzlit elegantní vzhled, doporučujeme mokasíny, a to ideálně lesklé. Mokasíny jsou obuví zítřka a jsou hodnoceny jako hit letošního roku. Už je máte se zkrácenými kalhotami HIS v šatníku?

S teniskami

Pokud však chcete vykouzlit spíše ležérní, pohodlný look, zkombinujte zkrácené kalhoty s něčím méně elegantním, a sice s klasickými teniskami. Dnes se nosí tenisky opravdu ke všemu, proč je tedy nenosit ke zkráceným kalhotám?

S punčoškami, silonkami

I když jsou zkrácené kalhoty zhruba ke kotníkům, neznamená to, že je musíte nosit jen v teplých měsících. Můžete je nosit i v zimě, pokud je zkombinujete s punčoškami nebo silonkami.

S objemným svetrem

Nebojte se úzké zkrácené kalhoty kombinovat s něčím objemnějším. Nosí se dnes zejména objemní svetry, které plně nahradí třeba bundičku nebo kabátek.

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Díky za super tipy, zrovna jsme si před nedávnem přes https://www.onlinesekac.cz/ koupila spoustu kalhot, a přemýšlala jsem, jak bych je mohla nosit. Myslím si, že tyto způsoby jsou fakt super. Zrovna včera jsem si brala ke zkráceným kalhotům mokasýny a vypadalo to vážně skvěle ! 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.