Styl a móda

3 tipy, které ti pomohou se správným výběrem spodního prádla

Chceš si pořídit padnoucí, krásné i pohodlné spodní prádlo, v němž se budeš cítit jak v bavlnce a které tvého kluka dostane do kolen? Inspiruj se tipy a rozluč se s nejistotou při výběru.

Tip č. 1 – Dej na vlastní pocity a vkus

Hlavní roli při výběru by měla bezpochyby hrát tvá velikost, vkus i pocity. Nemusíš podlehnout módním trendům nebo poslouchat své vševědoucí kamarádky. Pamatuj na to, že ty se ve spodním prádle musíš cítit dobře. Dej sama na sebe a zabraň tomu, aby se ti kalhotky zařezávaly do boků, podprsenky tě škrtily a vytékaly ti z nich prsa. Ušetři se i toho, že budeš z nákupu zklamaná, protože jsi neposlechla sama sebe a vybrala sis něco, co ti nesedí a co se ti nelíbí. Když si půjdeš vybrat nějaký kousek, vždy si řekni, že jej budeš nosit ty, ty případně odneseš veškerou nepohodlnost a ty sama si způsobíš trapas, když ti prso vyskočí z malé podprsenky. Když se v prádle budeš cítit dobře a bude se ti líbit, nesejde pak na tom, že se nejedná o nejžhavější trend.

Tip č. 2 – Nech si poradit od odbornice

Nejsi si jistá velikostí podprsenky, nevíš, jaká barva a střih k tobě nejlépe padne a které spodní prádlo podpoří tvé křivky? Nečekej a nech si poradit od odbornice. Sděl jí své požadavky a také to, v čem tápeš. Nejprve zjistí tvou velikost, aby ti z nabídky mohla vybrat kalhotky, podprsenky, ale i třeba erotické prádlo, které ti bude akorát. Pak si nabízené modely vyzkoušíš a odbornice ti poradí, na co se zaměřit, jaké prádlo tvé postavě škodí a které barvy nejlépe ladí k tvé pokožce. Uvidíš, že taková pomoc rozsekne tvou nejistotu při výběru a příště už sama budeš vědět, po jakých kouscích máš šáhnout.

Tip č. 3 – Inspiruj se radami od kluků

Dobře poradit ti může i tvůj kluk. Koneckonců bude to přeci on, kdo tě nejčastěji bude vídat ve spodním prádle. Pokud bys však od něj radu nezískala, přečti si názory od Abrahama Lloyda, které také nejsou k zahození.

1: Dejte přednost jednoduchým barvám, jako je černá, bílá a tělová – podle Abrahama takové barvy zdůrazní ženské křivky a přitahují mužovu pozornost. Naopak ideální nejsou příliš jasné barvy a kombinace, které spíše pozornost odvádějí.

2: Ujistěte se, že vám prádlo dobře sedí – podle Abrahama se musíš v prádle cítit dobře, pohodlně a musí ti být akorát. Nepůsobí pak dobře, když si urovnáváš tanga, neustále nastavuješ ramínka od podprsenky, upravuješ kalhotky nebo se škrábeš, protože tě svědí tělo od prádla. Stejně důležité je, aby kalhotky i podprsenka nebyly těsné nebo na tobě zbytečně nevisely.

Kalhotky

3: Kupte si prádlo, které se jednodušeji rozepíná – prádlo, které je při rozepínání komplikovanější není pro muže to pravé. Podle Abrahama je sice krásné, ale stihne zabít chuť rychleji, než se muž stačí zeptat „A jak to mám rozepnout?“ Takové prádlo je pro muže ideální tehdy, když si jej žena svléká sama během striptýzu.

4: Noste to, co vás dělá krásnou, abyste se cítila krásná a sexy – ženy si mají vybírat výhradně spodní prádlo, které jim opravdu sluší. Díky tomu získají potřebnou sebedůvěru, jež je žádoucí. Jak Abraham tvrdí: „Můžete o sobě tvrdit, že jste krásné, sexy a tak i vypadat, ale nás vzrušuje to, když z vás cítíme, že to tak opravdu je a vidíme, že jste si jisté a vnitřně přesvědčené, že jste skutečně sexy.“

3 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Já si taky pořád kupovala nesprávnou velikost, jak jsem nedávno zjistila. Jednalo se o klasický problém – velký obvod a malé košíčky. Kamarádka, která má dost velké prsa, si nechává šít plavky na míru u eshopu vip-prádlo.cz. Mají i prodejnu v Hodoníně, kde dokážou poradit s vhodnou velikostí. Takže jsem si tam jednou zajela a z klasické velikosti 75B, jsem se dostala na velikost 70D 😀 I když velikost se zase bude lišit podle jednotlivých výrobců. Bylo to super hlavně v tom, že jsem zkoušela jednu za druhou a z těch, v kterých jsem se cítila nejlíp, jsem si vybrala dvě – černou a tělovou. Mám tuhle v tělové barvě http://www.vip-pradlo.cz/4157-podprsenka-calvin-klein-f3495e-cerna.html a je naprosto úžasná – má speciální kostice, takže nejde ani poznat, že tam nějaké jsou a hlavně dělá perfektní dekolt

  • To šití na míru mě zaujalo, protože sama
   mám problém s velkýma prsama, na který se sice dá občas někde sehnat
   podprsenka, nicméně nikdy to není žádná paráda, jako se vyrábí třeba pro takový
   ten průměr – krajky, ozdoby, prostě hezká podprsenka. Nevíš, jestli ta firma
   šije i spodní prádlo na míru? A pokud jo, jak je mám kontaktovat? Normálně přes
   ty stránky nebo se tam musí osobně?

  • Tak mně nevyšel ani typ číslo 1 ani 2 🙁 S odbornicí jsem ještě nemluvila 🙁 Jsem trošku vytížená školou, takže nemám čas se vykecávať. Přítel mi posledně poradil koupit si push-up, ale ta mi sice prsa nadzvedla, ale podprsenka mi stále odstává, takže si nemyslím, že je ta pravá, zvlášť teď do práce určitě ne, kde ředitel vyžaduje, abychom nosili košile. Hm, to vip pradlo vypadá zajímavě. Nevíte, jestli tam mají i nějakou poradnu? Nerada mluvím o takových věcech face-to-face.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.