Styl a móda

3 rady, díky kterým mu košile od tebe bude dokonale slušet

Výběr pánské košile není žádná hračka a při pohledu do šatníku tvého partnera dost možná zjistíš, že ani on nemá při nákupu zrovna šťastnou ruku. Jak vybrat košili, který mu skvěle padne? Zde jsou 3 rady!

1. Každá košile není pro každou příležitost

Kvalitní košile je základ pánského šatníku a mnoho českých mužů pochopilo, že košili lze nosit nejen na ples. Hodí se na rande, na večírky a celou řadu dalších událostí. Bohužel někteří z nich si neuvědomují jednu důležitou věc – není košile jako košile. Při nákupu je zapotřebí zvážit mnoho věcí. Jednou z prvních bezesporu je, jak často a během jakého období bude muž košili nosit. Na časté nošení v létě se hodí zcela jiný střih a materiál než pro jiná roční období. Muži jsou překvapení, když se v košili necítí, nebo se jim při sednutí do auta ihned zmuchlá. Za vše může pouze špatný výběr. Příležitost také rozhoduje o stylu a barvě, čímž se dostáváme k další důležité radě.

2. Mezi trendy patří pestrost

Barva rozhoduje o celkovém výsledku. Při pohledo do ulic se skoro zdá, že více než polovina mužů dělá někde buď číšníka, nebo pracuje jako řidič MHD. Bílá a velmi světle modrá zkrátka již neletí. Zajímavost zajistí barva, která dokáže zaujmout na první pohled. Momentálně jsou v kurzu odstíny od světle žluté až po zajímavé syté tóny modré a zelené. Zpestřením jsou pak všelijaké aplikace a výšivky. Dodávají celému outfitu určitou hravost a z jinak velmi formálního kusu oděvu umí vykouzlit společníka pro každý den. Je skvělé, když se muž nebojí vzít košili třeba k šortkám, protože moc dobře ví, že to může vypadat skvěle. A pokud to neví, jsi tady ty, abys mu s výběrem vhodné barvy pomohla. Pokud máš navíc situaci pod palcem, může košile partnera ladit s barvou tvého oblečení, což se u páru cení. V této sezóně dominují i decentní vzory.

3. Kvalita není pouze materiál

Košile doopravdy nepatří k módní výbavě, kterou by chtěl člověk po prvním nošení hodit do koše. Kvalitní košile se pozná nejen podle materiálu, ale také podle dalších detailů. Nezapomínej se podívat na to, jak vypadá límec, jaký je celkový střih, jaké jsou použity knoflíky a jakým způsobem je řešena například náprsní kapsa. Nyní si dovolím ještě menší odbočku, protože zmíněný střih je často kámenem úrazu. Během letních měsíců totiž muži nosí košile často ven z kalhot, kdy je pohled na nevhodný střih a vlající kusy látky nehezký. Pokud se nosí košile ven, je zapotřebí zvolit kratší a vypasovaný styl. Zpět však ke kvalitě, protože i ta nejlepší košile vyžaduje správnou péči. I když to u oblečení často nedělám, rozhodně doporučuji před praním zjistit, jak se může košile prát a žehlit. Věřte nevěřte, právě to má totiž na výsledný vzhled košile velký vliv.

Když chceš překvapit

Všechny z nás moc dobře ví, jak jsou na tom muži s nákupy. Mírně řečeno výběr oblečení rozhodně nepatří mezi jejich největší záliby, a proto je vhodný čas vzít vše pevně do svých rukou. Vyzbrojená 3 radami se vydej na cestu za košilí, která bude tvému partnerovi dokonale slušet. Bude to pro něj velmi příjemný dárek a ty můžeš být pyšná na to, že se díky tobě obléká vážně stylově. Bude z něj chlap, co alespoň na pohled rozumí módě!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.