Styl a móda

3 důvody, proč si zamilovat designové lahve i během zimy

Po tvé tělo je naprosto zásadní, abys dodržovala pitný režim. A pro tvůj styl, aby ses obklopovala krásnými věcmi. A to se ti bude dělat mnohem lépe s lahvemi, které mají osobnost!

Designová lahev EQUA je skvělým pomocníkem po celý rok – i na Vánoce!

Pitný režim je důležitý

Pitný režim je hodně kontroverzní téma, nicméně odpověď na otázku pít či nepít je jasná – pít! Minimálně tolik, aby tě netrápila žízeň. Horké letní dny sice zmizely v nenávratnu, ale to neznamená, že tvoje tělo nepotřebuje dál zalévat. Během celého dne bys u sebe měla mít dostatek vody, aby ses udržovala hydratovaná. Jinak bys totiž mohla mít určité zdravotní problémy, přičemž tím nejmenším by byla bolest hlavy. Pitný režim je důležitý, ale občas je problémem to, že se ti nechce s sebou neustále tahat nějakou hloupou flašku od staré minerálky. Nyní je tu řešení v podobě designové lahve, která ti nejen zajistí dostatek vody na celý den, ale také ti veselým vzhledem pozvedne náladu. A zde jsou tři důvody, proč jí věnovat pozornost.

1. Obrana před libovolnou žízní

Nespornou výhodou lahví EQUA je, že se do nich dá nalít v podstatě cokoliv. Pokud tě podzimní sluníčko rozpaluje, osvěž se příjemnou domácí limonádou, pokud je ti zima, připrav si ráno teplý čaj, protože tahle lahev to vydrží. Dá se do ní nalít nápoj o teplotě až 100°C, aniž by se jakkoliv poškodila. Kromě toho je i opravdu odolná, takže se jí nic nestane, ani když ti omylem spadne.

EQUA Black Lace 0.6 l

V houževnaté lahvi se potkal moderní design s praktičností

2. Je neustále při ruce

Kompaktní a praktická – tak to je přesně důvod, proč jsou lahve na pití tolik oblíbené. Můžeš ji s sebou nosit naprosto kamkoliv, do práce, do školy nebo dokonce na cvičení. Prostě ji můžeš mít pořád při ruce a navíc si můžeš být jistá, že je jenom tvoje, pít totiž po někom není vždycky dobrý nápad. Když pomineme jeho slinty plovoucí v lahvi, hrozí tu riziko například oparu. Podle toho, kam lahev nosíš, si můžeš pořídit i různý vzhled své lahvičky, protože se prodávají v opravdu rozmanitých variantách – například jsou tu roztomilé příšerky, decentní body a čárky nebo třeba ulítlá žirafa. Kromě toho jsou i různé akce, kdy se můžete domluvit s kamarádkami a za hromadnou objednávku dostat skvělou slevu. Využij toho, dokud to jde.

Skvělá sleva na lahve EQUA

Při koupi 5 a více kusů lahve EQUA na tebe čeká skvělá sleva, kdy tě jedna lahev vyjde na pouhých 229 Kč!

3. Myslíš na životní prostředí

Pokud jsi „zeleně“ smýšlející, určitě tě potěší, že lahvičky jsou vyrobeny z Eastman Tritan amorfního kopolyesteru. To je látka, která je odvozena z přírodních zdrojů a má dokonce i BPA free certifikát. Navíc je určitě mnohem šetrnější k životnímu prostředí, když si budeš vodu během dne doplňovat z kohoutku, než aby sis neustále kupovala balenou. Mysli také na přírodu kolem sebe a šetři ji. Pořiď si ekologickou lahev na vodu s pěkným přírodním motivem, kterou potom můžeš umývat i v myčce, takže tím přírodu ušetříš také.

EQUA

Motiv pampelišky tě může provázet na každém kroku

Pijme až do dna

Jak bylo řečeno, je důležité, abys dodržovala i ve škole nebo v práci svůj pitný režim. A to se mnohem snadněji dělá s praktickými a hezkými lahvemi, které tě už jenom svým vzhledem pohladí po duši. Lahve se kromě toho prodávají také v různých velikostech, takže si můžeš vybrat tu pravou i s ohledem na to, kolik toho zhruba vypiješ.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.