Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhrajte 10 tašek plných uzenin na gril

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Grilovací sezóna přímo volá po skvělých uzeninách z vídeňské masny Radatz, které nyní můžete vyhrát v exkluzivní soutěži! O co přesně soutěžíme a jak se zúčastnit?

Chcete vyhrát opravdu skvělé uzeniny na gril?

K létu patří grilování s přáteli, a proto DELIKATESY.ONLINE přináší velkou soutěž, ve které máte možnost vyhrát chladící tašku plnou skvělých uzenin z vídeňské masny Radatz v celkové hodnotě 2000 Kč. V tašce nechybí grilovací šnek (bratwurst), klobásy Waldviertel, legendární sekaná se sýrem Leberkäse a další dobroty pro všechny milovníky kvality.

Jak soutěžit?

Pokud se vám již nyní sbíhají sliny a vidíte se s úměvem na tváři u grilu, není nic jednoduššího než vyplnit soutěžní formulář. Pro zařazení do soutěže stačí odpovědět na 2 vědomostní a 1 tipovací otázku. Vyhodnocení soutěže proběhne 18. července, kdy bude oznámeno 10 výherců, jejichž odpovědi budou nejpřesnější. Právě na ty čeká taška plná dobrot na gril. Tak neváhejte! Soutěž probíhá do 15. července 2016.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

O eshopu DELIKATESY.ONLINE

Eshop DELIKATESY.ONLINE nabízí dobroty z Rakouska, Německa, Švýcarska a Itálie. V jeho nabídce najdete jak tradiční, tak méně známé značky. Těšit se můžete na největší výběr čokolád Lindt, slavnou rakouskou limonádu Almdudler, produkty Ovomaltine a další lahůdky, které si zakládají na kvalitních surovinách. V eshopu je možná zakoupit také dárkové balíčky, případně si nechat balíček sestavit z produktů dle vlastního výběru.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.