Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhraj voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v NEO store

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Je zde exkluzivní soutěž s adidas NEO, ve které na každou z celkem pěti výherkyň čeká voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup libovolného zboží v NEO store. Co takhle ho využít rovnou na pořízení nové zimní bundy?

Když se zima přizpůsobí tvému stylu

Noci jsou delší, mraky temnější, vzduch chladnější, ale počasí nás nezastaví.

Zachumlej se do NEO a bav se dál až do jara. Aktuální kolekce zimních bund adidas NEO tě překvapí svým cool stylem a příkladnou praktičností. Tuhle zimu tak můžeš vypadat skvěle a zároveň být v teple i v těch největších mrazech!

Všechny bundy se mohou pochlubit cool prvky, ať už se jedná o odepínací kapuce, kožešinové límce nebo vyjímatelnou podšívku na zip. Snadno si tak bundu přizpůsobíš nejen aktuálním rozmarům počasí, le také vlastní náladě.

adidas NEO

Celá kolekce je trendy a zemité barvy můžeš jednoduše kombinovat s jakýmkoli outfitem. Připrav se na stylovou zimu!

O co soutěžíme?

Soutěžíme o celkem 5 voucherů, každý na výběr libovolného zboží v hodnotě 1000 Kč v NEO store. Soutěž končí už 15. listopadu 2014, vouchery výherkyním zašleme doporučeně ihned po skončení soutěže.

adidas NEO vouchery

Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku.

Výherkyně soutěže

Romana Hladká
Veronika Urbanová
Kateřina Bezoušková
Zdeňka Smejkalová
Helena Dostálová

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.