Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhraj balíček luxusní vlasové kosmetiky Kérastase

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Záleží ti na kráse tvých vlasů? V tom případně nepřehlédni exkluzivní soutěž, kterou ti přinášíme ve spolupráci s internetovým obchodem Parádivka.cz! Můžeš vyhrát krásný balíček s kvalitní kosmetikou Kérastase!

Pro objem a hustotu vlasů

Není těžké shodnout se na tom, že vlasy jsou vizitkou každé ženy. Pokud je chceš mít krásné a zdravé, je zapotřebí o ně řádně pečovat. S tímto nelehkým úkolem ti pomůže internetový obchod Parádivka.cz, který nabízí luxusní francouzskou vlasovou kosmetiku Kérastase. Skvělou zprávou je, že ty máš není jedinečnou možnost tuto kosmetiku vyhrát v soutěži! Parádivka je odbornice ve světě krásy a je připravena udělat ti radost. Tak neváhej, krásné vlasy máš nyní na dosah.

O co soutěžíme?

Na jednu vítězku čeká cestovní balíček kosmetiky Kérastase, ve kterém jsou celkem 4 produkty, každý z nich s objemem cca 80 ml (šampon, kondicionér, maska, termoochrana). Když vyhraješ, budeš tak mít možnost vyzkoušet si rovnou několik kvalitních produktů a vydat se na cestu za vlasy, které budou oslňovat okolí.

Soutěž končí již 31. května 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.