Soutěže

SOUTĚŽ: Viditelně zdravější vlasy po každém umytí

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - PantenePro-V představuje novou kolekci šamponů s antioxidanty. Klinicky ověřené složení s EDDS pomáhá bránit poškození vlasů, které způsobují oxidační minerály obsažené ve vodě.

Důmyslný magnet na minerály

Ve všech vlasech bez ohledu na jejich tvar, sílu nebo etnickou příslušnost člověka se hromadí oxidační minerály, obzvláště měď, které je vystavují negativnímu působení volných radikálů.  Časem struktura vlasů slábne a ty jsou pak náchylnější k poškození, třepení konečků, lámání a krepatosti. Nové složení šamponů Pantene Pro-V s antioxidanty a účinnou látkou EDDS – důmyslný magnet na minerály – aktivně vyhledává, váže a pomáhá neutralizovat nadměrné množství mědi ve vlasech, aby k poškození vůbec nedošlo.  Tvoje vlasy tak budou po každém umytí viditelně zdravější a krásnější.

O co soutěžíme?

Přesvědč se na vlastní kůži, jestli i tvé vlasy podléhají oxidačnímu poškození! Vyhraj 1 ze 4 balíčků výrobků Pantene Pro-V s antioxidanty!

Soutěž končí již 8. května 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Daniela Kadlecová
Veronika Šťastná
Dagmar Jakubková
Pavlína Vašková

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.