Soutěže

SOUTĚŽ: Pestrý jídelníček ti přináší soutěž o Fitbit a další super ceny

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Ve spolupráci s webem PestrýJídelníček.cz ti přinášíme exkluzivní soutěž, ve které máš možnost vyhrát zajímavé ceny pro tvůj zdravější životní styl! Tak neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

Přes 200 tisíc lidí chce pestrý jídelníček

Toužíš zhubnout nějaké to kilo, ale stále se ti nedaří? Bez správné stravy to jen tak nepůjde, protože právě ta tvoří až 70 % úspěchu. O tom se již přesvědčilo více než 200 tisíc lidí, kteří si nechali zdarma sestavit jídelníček prostřednictvím webu PestrýJídelníček.cz, který se i tobě může stát průvodcem za vysněnou postavou.

Pestrý jídelníček

Je to jednoduché! Vyplníš několik základních údajů a jídelníček máš ihned k dispozici. Nehledej v tom žádný trik, jídelníček doopravdy dostaneš zcela zdarma! Pokud tě zajímají zdravé recepty, doporučujeme sledovat facebook.com/pestryjidelnicek, kde na tebe zároveň čeká i motivace a další praktické rady.

O co soutěžíme?

Partner soutěže PestrýJídelníček.cz připravil pro 3 výherkyně, které správně zodpoví soutěžní otázku, opravdu velmi atraktivní ceny.

  • 1. cena: Fitbit Zip Magenta – chytrý sporttester, který monitoruje tvoje aktivity včetně spálených kalorií
  • 2. cena: Ultra Cutter – velmi kvalitní suplement zvyšující odolnost a podporující redukci tuku
  • 3. cena: Čtyřhodinový šéfkuchař – neobyčejná kuchařka, bestseller a průvodce světem rychlého učení

Ceny v soutěži

Soutěž končí již 24. června 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Marie Bašistová
Alena Pitronová
Marie Světelská

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.