Soutěže

SOUTĚŽ: Nejlepší dárek pro muže? Vyhraj pro něj pivní balíček 10 piv z malých pivovarů a minipivovarů

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Ve spolupráci s PivniBalicek.cz ti přinášíme opravdu exkluzivní soutěž! Máš jedinečnou šanci vyhrát balíček 10 lahodných piv z produkce minipivovarů a malých pivovarů, který rozhodně udělá radost každému muži.

Špičková piva, která si zamiluje

Ptát se většiny mužů na to, jestli mají rádi pivo, je alespoň v České republice opravdu zbytečné. Mnohem zajímavější otázkou je, jestli znají piva i z menších lokálních pivovarů? Svět piva rozhodně není pouze několik gigantických značek, ale i mnoho pivovarů a minipivovarů, kterých za poslední léta vyrostlo opravdu mnoho. Pokud chceš potěšit muže z tvého okolí, podívej se společně s ním na PivniBalicek.cz. Službu, která každý měsíc odešle pivní balíček obsahující pečlivě vybraný mix 10 lahodných piv. Jednotlivá piva v balíčku mají svůj příběh a jejich degustace je pro každého muže zážitkem. Na webu k nim navíc vždy najde další zajímavé informace.

O co soutěžíme?

Na jednoho výherce čeká balíček 10 unikátnách piv, který mu bude doručen až k němu domů.

Pivní balíček

Soutěž končí již 1. října 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže. Soutěž zároveň probíhá také na muzi.cz.

Výherce soutěže

Pavel Zeman

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.