Soutěže

SOUTĚŽ: Letní účesy s Aussie!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Sympatická filozofie značky Aussie zní: V životě jsou důležitější věci než vlasy, ale dobré u nich začít. A my nemůžeme jinak souhlasit!

Inspirace na léto

Taky ti na léto dochází inspirace, jaký účes si vytvořit, aby se pak zároveň hýbal s tebou? Co takhle vyzkoušet plážové vlny, které proslavila herečka Kate Hudson? Tenhle účes je sexy po celý rok, ale s horkým létem a zvýšenou vlhkostí, a pokud se ti vlasy aspoň trochu vlní, tak je pro tebe jako dělaný. Nebo třeba oživ klasický vysoký culík trochu objemem nahoře na temeni hlavy (stačí si trochu pohrát s tupírovacím hřebenem) a po stranách je nech přísně hladké. Bolí tě z častého nošení culíku hlava? Co takhle vyzkoušet namísto toho uvolněný cop na stranu?

Ať už se rozhodneš pro jakýkoli účes, šikovní pomocníci značky Aussie ti ho pomůžou zafixovat, aniž by je slepil a proměnil v nehybnou sochu. Nejenže ti vlasy zkrotí, ale taky o ně bude pečovat. A navíc překypují lahodnými australskými složkami, po kterých ti budou vonět tak krásně, že budou doslova k sežrání.

Kolekci stylingových produktů Aussie obsahuje dvě pěnová tužidla a dva laky na vlasy, přičemž každý z nich nabízí dvojí účinek (ano, i naše produkty zvládnout více věcí najednou), a také sprej pro efekt plážových vln:

Pěnové tužidlo pro objem a péči Aussie Miracle Volume + Conditioning ti pozdvihne vlasy i ducha tak vysoko, jak jen budeš chtít. Vlasům navíc nabídne péči, aby zůstaly ve skvělé formě.

S pěnovým tužidlem pro tvarování loken a lesk Aussie Miracle Curl Define + Shine vytvaruješ velkolepé lesklé lokny, které budou pružné. Už žádné nehybné, praskavé účesy. Tužidlo dokáže tvoje nádherné kudrny dokonale zkrotit a zároveň se postará o to, aby zůstaly hezky zvýrazněné. Navíc jim dodá trošku lesku, takže upoutají náležitou pozornost.

Díky dávce laku na vlasy pro objem a zpevnění Aussie Miracle Volume + Hold budeš mít jistotu, že ti žádný tanec nezničí svůdný objem vlasů. Flexibilní zpevnění zachová jejich pružnost a nadýchanost, ale zároveň něco vydrží.

Lak na vlasy pro lesk a pružnost Aussie Miracle Shine + Hold dodá vlasům stejně brilantně nejen lesk, ale také šetrné zpevnění. Tvoje lesklé vlasy zůstanou v přesně takovém tvaru, jaký budeš chtít.

Sprej s efektem plážových vln Aussie Miracle Beach Waves ti díky dvěma – ano, dvěma! – různým typům soli poskytne stejně matný účinek jako odpoledne strávené na pláži. I když ti bohužel takové lenošení na sluníčku ve skutečnosti nehrozí…

O co soutěžíme?

Vyhraj sadu všech výše zmíněných stylingových produktů Aussie a rozhýbej svůj účes! Na celkem 4 výherkyně čeká balíček, ve kterém se nachází pěnové tužidlo Aussie Miracle Volume & Conditioning, pěnové tužidlo Aussie Miracle Curl Define & Shine, lak na vlasy Aussie Miracle Volume & Hold, lak na vlasy Aussie Miracle Shine & Hold a Aussie Beach Waves solný sprej

SOUTĚŽ: Letní účesy s Aussie

Soutěž končí již 31. srpna 2015. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Klára Jandovská
Martina Bednářová
Alena Nová
Pavlína Smutná

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.