Soutěže

SOUTĚŽ: 4x dárkový balíček FIZZ cider

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Ve spolupráci s ciderem FIZZ ti přináším osvěžující soutěž o 4 dárkové balíčky, kdy každý z nich ukrývá 6 kusů luxusních ciderů FIZZ s hygienickým obalem. Už máš žízeň?

Co je cider FIZZ?

Popularita alkoholických nápojů typu cider roste i v Čechách a není se čemu divit. Mají fanoušky jak mezi pivaři, tak mezi ženami preferujícími lehčí alkoholické nápoje. Jemně perlivé složení cideru skvěle osvěží a spolehlivě zažene žízeň. Ale co chuť? Originální cider se vyrábí z jablečného moštu bez další ovocné příchutě. Cidery FIZZ naopak překvapí paletou netradičních chutí, které z nich dělají skvělý nápoj pro různé příležitosti. FIZZ seženeš celorepublikově ve stylové 500ml plechovce (obsahující pouze 4,7 obj. alkoholu) v hypermarketu Albert a na čerpacích stanicích OMV. Další místa, kde se fizzuje, najdeš v mapě provozoven.

Specialita v originálním balení

Cidery Fizz se pyšní estonským původem a jsou doopravdy velmi jemné, alkohol v nich skoro necítíš. Při pití si tak užíváš jen velmi příjemnou ovocnou chuť. Luxusní obal cideru FIZZ, který byl oceněn titulem „Obal roku 2012“, má jednu skvělou vychytávku. Tou je horní hliníková fólie, jenž chrání víko před nečistotami. Po odstranění fólie tak můžeš pít přímo z plechovky.

Soutěžíme o jedinečnou chuť

Na celkem 4 soutěžící čeká dárkový balíček FIZZ cider, ve kterám je 6 kusů luxusních ciderů FIZZ (2x Jahoda, 2x Borůvka, 2x Hruška) s hygienickým obalem. A co je zapotřebí udělat pro výhru? Zbytečně neváhat a odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku!

Soutěž končí už 9. dubna 2013. Neváhejte a najděte odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a účastí v ní vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže. Soutěž je určena jen osobám starším 18 let.

Výherkyně soutěže

Denisa Krajňáková
Jakub Čech
Dana Sloupová
Aneta Blažková

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.