Soutěže

Ria Mánie! Soutěž o skvělé ceny, mezi kterými nechybí iPhone 6S a letenky pro dva

Baví tě soutěžit? V tom případě mám pro tebe skvělý tip, který nesmíš přehlédnout! Zapoj se do soutěže s Ria a máš šanci vyhrát opravdu skvělé ceny.

Zapoj se a vyhrávej

Chceš si užívat stylový iPhone 6S Rose Gold? Nebo společně s nejlepší kamarádkou navštívit některé z nejhezčích evropských měst? A co takhle parfém Chloé? Žádný problém, všechny tyto ceny na tebe čekají ve velké soutěži, kterou přináší dámské tampóny Ria. Veškeré informace najdeš na www.riagirl.cz a věř, že zúčastnit se je opravdu jednoduché. Stačí zakoupit tampóny Ria Normal 16 ks, nahrát účtenku a vyhrát můžeš klidně ještě ten samý den. U každé výhry najdeš informace o tom, jak ji můžeš získat. Jedno pravidlo si však zapamatuj. Čím více nahraných účtenek, tím úžasnější ceny přichází. Neváhej tak o soutěži informovat své kamarádky a sama nepropásni jedinečnou příležitost.

Přidej se mezi výherkyně

Z výher se raduje již celá řada slečen a ty se můžeš přidat mezi ně. Nebo tebe snad nelákají výhry, které můžeš vidět na www.riagirl.cz? Já osobně bych nejvíce ocenila letenky pro dva, ale takový Tangle Teezer či tampóny Ria také nejsou na škodu. Soutěživé typy si zkrátka přijdou na své. Pokud chceš mít přehled o aktuálním stavu soutěže, určitě sleduj fb RiaGirl, kde se vždy jako první dozvíš o všech novinkách.

Více než 6000 cen je opravdu velkým lákadlem, tak si připrav účtenku a jdi do toho. Přehlídka výher začíná u tvých oblíbených tampónů Ria, pokračuje přes zmíněný Tangle Teezer, parfém Chloé, poukazy, letenky pro dva a končí u mobilního telefonu iPhone 62, který určitě nemusím zdlouhavě představovat. Ria Mánie je soutěž, která si zaslouží pozornost!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.