Soutěže

LAHODNÁ SOUTĚŽ: Vyhraj šampaňské od J. Gruber Delikatessen

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Ve spolupráci s prodejnou J. Gruber Delikatessen, která přináší bohatý sortiment rakouských, německých a švýcarských delikates, jsme pro všechny čtenářky připravili lahodnou soutěž. Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou soutěžní otázku.

Dobroty z Alp

O kvalitě rakouských, německých a švýcarských potravin není třeba diskutovat. Ostatně mnoho z nás jezdí nakupovat k našim německy mluvícím sousedům nejen pro oblečení, ale také pro dobroty od poctivých uzenin po prvotřídní čokolády. A užít si po nákupech takovou teplou sekanou v housce, tak to také nemá chybu! Pokud máš na kvalitní potraviny, které u nás jen tak neseženeš, chuť častěji, nemusíš cestovat za hranice. Je tady pro tebe prodejna J. Gruber Delikatessen.

Sekaná
Sekaná (Leberkäse) v housce a Almdudler je skvělá svačinka

Nakupovat můžeš nejen online v e-shopu, ale také v Brně (Radnická 11) a nově i v pražském Karlíně (Thámova 32) u metra Křižíkova. Přímo na prodejně máš možnost vybírat z širokého sortimentu, ve kterém nechybí produkty Lindt, džemy Darbo, lahodné hořčice a milovnice grilování potěší také uzeniny včetně oblíbených klobásek. Na cestu domů si pak můžeš vzít zmíněnou sekanou (Leberkäse) v housce a rakouský bylinný nápoj Almdudler!

O co soutěžíme?

Na jednu z vás čeká opravdu exkluzivní dárek v podobě kombinace Schlumberger sektů v extra obalu (Schlumberger Beauty Case) v ceně 1200 Kč! Balení obsahuje následující sekty: Schlumberger Sparkling, Schlumberger Rose, Schlumberger Gold a White Secco. Po vypití sektů se výherce může těšit ze zlatem zdobené šperkovnice.

Schlumberger Beauty Case
Schlumberger je tradiční značka založená v roce 1842.

Soutěž končí již 10. června 2015. Soutěž je určena starším 18 let. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Marie Konopáčová

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.