Soutěže

#HereToCreate – tak trochu jiné tréninky od adidas

adidas připravil na konec léta a v průběhu září sérii čtyř skupinových tréninků adidas #HereToCreate zaměřených na mladé holky a ženy. Kreativní tréninky se konají vždy na netradičních místech, představují nové fitness trendy a jsou takovým příjemným setkáním s doprovodným programem. Každý adidas #HereToCreate trénink má trochu odlišný koncept. adidas chce sportovkyním ukázat, že trénovat se dá v pohodě všude, ne jen v posilovně, ale hlavně že cvičení a sport může být i velká zábava. Kreativitě ve sportu se totiž meze nekladou.

První z tréninků proběhl koncem srpna v atraktivním areálu Biotopu Radotín. Byl koncipován jako ranní trénink v přírodě. Na osmdesát účastnic čekal v areálu bohatý program, který odstartovaly ambasadorky značky adidas Zorka Hejdová a Míša Štoudková. Sportovní ráno zahájil krátký běžecký trénink pod dozorem našeho nejlepšího maratonského běžce Jirky Homoláče. Holky pak byly rozděleny do skupin a postupně si vyzkoušely pod azurovou slunečnou oblohou všechny připravené aktivity – jógu na paddle boardech, chození po slacklinech, trénink s obručí hula hoop, skákání přes švihadlo nebo strečink a meditaci. Vše pod vedením pohodových lektorů, kteří účastnicím pomáhali různými tipy a triky. Nechyběla ani vynikající snídaně plná čerstvých džusů, smoothie a jídel z tzv. super foods. Holky mohly využít i líčení podle nejnovějších trendů Rimmel London nebo navštívit showroom adidas s novou kolekcí a tam si vybrat boty adidas k testování. Pro každou účastnici byl připraven dárek – tréninkové tričko adidas a sportovní kosmetika adidas od Coty. Holky odjížděly z #HereToCreate tréninku plné nadšení a dojmů, které ihned sdílely na svých sociálních sítích.

Další z tréninků proběhne 12.9.2017 v originálních prostorách Nákladového nádraží Žižkov. Tentokrát bude jeho tváří Leoš Mareš. Dalších 80 sportovních nadšenkyň se může těšit na lekci gunningu s gumovými popruhy, pole dance, trénink indoor cyclingu, power jógu a deep work – speciální program, který v sobě kombinuje prvky pilates, jógy, kardiocvičení a uvolňujících cviků. Podvečer #HereToCreate bude tedy plný pohybu, hudby a zábavy.

Třetí trénink bude 20.9. 2017 v prostorách sportovního centra Královka a ve Stromovce. Představí kreativní trénink v přírodě, ve kterém se stromy promění v cvičební nářadí a kopec v běžeckou dráhu. Nebude ale chybět ani Body & Mind lekce s lehkou jógou, pilates, chi-toningem a meditací.

Poslední adidas #HereToCreate trénink se ve spolupráci s partnerem A3 Sport uskuteční na konci září – 26.9.2017 v galerii DOX, kam se ale vybrané účastnice dopraví z Dvořákova nábřeží na kolech. Na místě si pak vyzkoušejí lekci total barre, což je kombinace baletu s prvky pilates, dále pak dámský fotbalový trénink a kick box. Nebude chybět stejně jako na všech předešlých akcích DJ, atraktivní občerstvení, líčení kosmetikou Rimmel London a dárek.

Zajímaví a inspirativní lidé, nové zkušenosti a zážitky, které každého posouvají dále, jsou součástí každého z adidas #HereToCreate tréninku.

Účastnice těchto tréninků byly vybrány v on-line fotosoutěži, kdy měly za úkol se kreativně vyfotit při sportu nebo tréninku ve vzduchu, jakoby ve stavu beztíže. Tuto fotku označit @adidas.cz a #HereToCreate a umístit ji na svůj profil. Zároveň bylo u postu potřeba označit kamarádku, se kterou by v případě vítězství na daný trénink šly nejraději. Zvítězily nejkreativnější fotografie.

Připravte se, nyní můžete vyhrát pro sebe a svoji kamarádku vstup na #HereToCreate trénink 20. a 26.9.!

Nápovědu hledej na adidas.cz

/ soutěž ukončena /

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.