Soutěže

EXKLUZIVNÍ SOUTĚŽ: Vyhraj peeling MARK Coffee Coconut a užij si chvilky ve sprše

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Kámoška ti ve spolupráci s peelingem MARK přináší exkluzivní soutěž, díky které máš možnost začít se hýčkat s cílem získat dokonalou pleť.

Přírodní peeling MARK scrub pro krásu i zdraví

Hebká, jemná a již na první pohled zdravá pokožka je snem každé ženy. Základem péče o pokožku je pravidelný peeling, ale rozhodně ne ledajaký. Důkazem je čistě přírodní peeling MARK scrub, který překvapí velmi zajímavým složením a skvělými výsledky. Skládá se ze zrn kávy robusty a dalších prospěšných látek včetně vitamínu E. Výsledkem je nefalšované hýčkání pokožky a viditelné proměna stavu pokožky. Peeling se stává jednou z hlavních ingrediencí boje s celulitidou, akné a dalšími nedokonalostmi. Tedy problémy, se kterými se potýká prakticky každá žena. MARK scrub neobsahuje žádnou chemii a po těžkém dni je neodolatelně voňavým partnerem do sprchy.

Jak MARK scrub používat?

Používání je velmi jednoduché. Peeling MARK scrub stačí vmasírovat krouživými pohyby do vlhké pokožky včetně tváře a problematických partií. Následně stačí 5 minut počkat a opláchnout. Při opakování alespoň dvakrát až třikrát týdně pocítíš rozdíl. Navíc spojíš příjemné s užitečným. Peeling tě rozmazluje a stará se o tvou krásu.

O co soutěžíme?

Pokud si i ty chceš užívat kávový peeling, je zde pro tebe exkluzivní soutěž. Na celkem 3 výherkyně čeká MARK Coffee Coconut – peeling obsahující například panenský kokosový olej pro dokonalou hydrataci či kofein pro lepší cirkulaci krve.

Soutěž končí již 18. září 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Markéta Švandová
Daniel Koblížek
Simona Jarošová

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.