Sex a vztahy

Žena žaluje seznamku, protože jí dohodila vraha

Mary Kay Beckman je padesátiletá žena pocházející z USA, která si chtěla přes online seznamku Match.com najít partnera. To ale ještě netušila, co jí čeká.

Mary měla smůlu i štěstí

Nemůžeme očekávat, že nám online seznamka dohodí rande snů a lásku na celý život. Rande s někým z internetu je hodně nebezpečná záležitost. To teď může potvrdit i Mary, jenž přes seznamku Match.com našla na první pohled docela sympatického muže jménem Wade Ridley (54). Ten se jí však pokusil po týdnu, co se s ním rozešla, ubodat řeznickým nožem přímo v její garáži.

Zodpovídá seznamka za děsivý příběh?
zdroj: thecomingcrisis.blogspot.cz

Může za to seznamka?

Vyděšená žena nyní podala žalobu na seznamku s cílem vysoudit 10 milionů dolarů. Zatímco se zotavovala z hrůzného zážitku v nemocnici, spáchal Wade Ridley sebevraždu přímo ve vězeňské cele. Mary chce po seznamce, aby profily uživatelů lépe ověřovala a zabránila registraci kdejakého psychopata. Zároveň by měl provozovatel seznamky vyvěsit na stránky obrovské varování, že rande domluvené online může být opravdu nebezpečné. No, upřímně si nedovedu moc představit, že takové varování dokáže zastavit pomateného člověka od registrace a ženu toužící po lásce od seznámení. Každý z nás by si měl dávat pozor, protože nikdy neví, koho potká.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.