Sex a vztahy

Zázračný přístroj vyrobí z čehokoliv masturbační dildo

Jsi úplně sama doma, máš obrovskou chuť na sex, ale poblíž není nic, čím by sis to mohla udělat? Přístroj jménem Dildo Maker vyrobí umělý penis z běžných věcí, které máš zrovna po ruce.

Co třeba mrkev?

Designér Francesco Morackini vzal legendární ořezávátko tužek z roku 1933, jenž navrhl francouzský designér Raymond Loewy, a proměnil ho v koncept přístroje jménem Dildo Maker. Ten dokáže ořezat libovolný předmět do tvaru umělého penisu určeného k masturbaci.

zdroj: cargocollective.com

Fantazii se meze nekladou

Pokud by šikovný přístroj existoval, měla bys zajisté po ruce hromadu předmětů, které bys k masturbaci mohla využít. Ostatně samotný Francesco představuje hned několik běžných předmětů vhodných pro přeměnu za pomocí přístroje Dildo Maker. Jedinou nevýhodou je, že před ořezáním musíš předmět zmrazit, což z něj pak nedělá úplně vhodnou sexuální pomůcku. Od čeho jsou ale mikrovlnky, že?

zdroj: cargocollective.com

Krásné umělé penisy

Kdyby Dildo Maker doopravdy existoval, nedokážu říct, kdo by si ho koupil. Dost možná ale existuje neuspokojený trh věčně nadržených hospodyněk. Francesco Morackini pochopitelně přístroj navrhl pouze jako designovou studii pro zasmání.

Zázračný přístroj vyrobí z čehokoliv masturbační dildo
zdroj: cargocollective.com

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Solidní vychytávka, kterou by ocenily nejspíše každé, ale problémem u takového dilda bude hygieničnost – takž bez šprcky ani rána:)

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.