Sex a vztahy

Zajímavosti a statistiky ze světa sexu

Nevíš, kam jet na dovolenou? Některé studie ti napoví, kde jsou nejlepší a nejhorší milenci. Jak jsou na tom umělci, homosexuálové a v čem vedou postele z IKEA obchodu atd.

Sex vs. statistika

1) Tak na začátek si můžeme srovnat muže a ženy. A ani se nebudeme ničemu divit, když uvedu, že muži mají o 16 % sexu více, než ženy. Muži uváděli, že mají sex průměrně 66,5 krát ročně, zatímco ženy 57,2 krát (studie University of Chicago). Ale neměla bych zapomenout podotknout, že muži si v dotaznících i přímých otázkách docela přidávají, ale u žen je dokázáno spíše snižování podobných intimních dat.

2) Když si srovnáme jednotlivé kultury (studie z USA), můžeme objevit, že afroameričané mají sexu více než běloši. Některé studie se trochu liší, ale průměrně tak o 8,2 %. Také je zajímavá i délka sexu, jelikož afroameričané mají prý i delší sex, než běloši. Čtvrtina z nich totiž uváděla, že mají alespoň hodinový sex. Američané z různých kultur navíc provádějí i jiné praktiky. Hispánci se spíše zapojí do análního sexu, než běloši, kteří upřednostňují orální sex (jako jinou variantu klasického sexu).

3) Lidé chodící do kostela mají o 31 % sexu více, než ti, kteří ho navštěvují.

4) Jsi umělec? Je hudba, básně, malba, … tím, co tě naplňuje? Možná se máš na co těšit, jelikož právě umělci (prý hlavně básníci) mají o 233% více sexuálních partnerů, než lidé s jinými zájmy. (Studie Indiana University)

5) Homosexuálové (muži) mají ještě větší potřebu sexu, než heterosexuálové! Pokud si říkáš, že kluci jsou prasata, opravdu buď ráda, že nejsi muž-gay. Homosexuální páry mají o 22 % sexu více, než heterosexuální. A rozhodně mají i více sexuální partnerů.

6) Američané jsou ve studiích aktivnější, ale i Evropané se do nich pouští. Zajímavé je například, že jedno z deseti evropských dětí je “vyrobeno“ v Ikeácké posteli.

Zabrousíme trochu i do té historie

1) Tak třeba G-bod se málem jmenoval Whipple Tickle, a to po profesoru Whipplovi.

2) Sperma se dříve používalo jako neviditelný inkoust. Používali to britští špioni, ale museli s tím přestat, jelikož vzkaz se prozradil sám – zapáchal, když nebyl “čerstvý“.

3) Každou vteřinu se prodá sedm Viagra tabletek.

4) A hledáš dlouho nějakého toho milence? Tak podle celosvětové studie bylo zjištěno, že ti nejlepší milenci jsou Španělé, Italové a Brazilci. Ale Němci byli často označováni za páchnoucí, Švédové se zase udělali příliš brzy a Angličané jsou
líní.

5) Pokud trpíš nekvalitním spánkem, pomohl by ti dobrý vztah. Svobodné ženy spí mnohem hůře, než ženy ve stabilním vztahu.

6) Říká se, že jen lidé jsou zvrhlíci, protože sex mají i pro potěšení nejen pro reprodukci. Ale není to pravda, další takový živočich na naší planetě totiž také existuje. Sex si jako povyražení užívají také delfíni.

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.